Connect with Us

“Më kishte marrë malli për këtë ndjesi”/ Beatrix-Donaldit: Më bën të ndihem kaq mirë

Showbizz

“Më kishte marrë malli për këtë ndjesi”/ Beatrix-Donaldit: Më bën të ndihem kaq mirë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tema më e diskutuar e momentit padyshim është lidhja që po krijohet mes Donaldit dhe Beatrix-ës.

Komente të shumta kanë vërshuar drejt tyre, një pjesë që vijojnë ta mbështesin aktorin, dhe shumë të tjerë që e cilësojnë si tradhëtar, pasi i ka lënë të nënkuptuar Borës se do të bisedonin jashtë se si do të vijojë marrëdhënia e tyre.

Si duket edhe Donaldi edhe Triksa po shijojnë shumë praninë e njëri-tjetrit dhe nuk ngurojnë të shprehin hapur edhe me fjalë.

LEXO EDHE:  Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme, ata u zgjodhën nga ana e banorëve për të konsumuar një darkë bashkë. Në një moment ata janë shprehur:

“Jam shumë i lumtur që të kam takuar,po më duket shumë e çuditshme e gjithë situata.Më kishte marrë malli për këtë ndjesinë kështu,”-tha Donaldi.

“Edhe mua edhe faleminderit që më bën të ndjehem kaq mirë”-tha Beatrix./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk flas me familjen, më kanë hedhur në rrugë”/ Këngëtarja bën rrëfimin prekës

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip, banorët kanë treguar histori personale nga më të ndryshmet. Një ndër banoret që ka hyrë së fundmi në shtëpinë më të famshme në vend, Xheisara ka treguar një histori prekëse.

Këngëtarja, e cila ka marrë pjesë në disa konkurse muzikore por edhe koncerte e festivale, gjatë një bisede me banorët është shprehur se nuk ka pasur mbështetjen e familjes gjatë këtij rrugëtimi.Madje, ajo ka deklaruar se me një pjesë të familjes nuk flet sepse kur është bërë këngëtare, ata nuk e kanë pranuar këtë vendim. Xheisara tha se ata donin ta fejonin në moshë të vogël, gjë që ka bërë të largohet nga shtëpia.

LEXO EDHE:  “Jeni brez patatinash”/ Monika nuk ja përton banorëve të “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  "Jeni brez patatinash"/ Monika nuk ja përton banorëve të “Big Brother Vip”

“Nuk flas me shumë njerëz në shtëpi. Nuk flas sepse kur jam bërë këngëtare më kanë hedhur në rrugë. Më kanë hedh se kanë dash të më fejojnë që të vogël. Unë nuk jam fejuar. Kam ik 17 vjeç nga shtëpia. Edhe kam fjet 20 ditë rrugëve në Tiranë. Edhe mamit i thoja jam shumë mirë. Edhe kam 9 vite që jetoj vetëm. 9 vitë që nuk kam pasur asnjë njeri, a kam bukë apo nuk kam bukë”, tregoi ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shqipja i nxjerr sekretet Antonelës/ “Më qaje në telefon për Mevlanin dhe Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Shqipe Hysenaj dhe Antonela Berishaj janë përplasur sot në rubrikën “Në trotuar”, pas daljes së kësaj të fundit nga shtëpia e Big Brother.

Shqipja i ka thënë në sy Antonelës se ka gënjyër kur është shprheur se në Big Brother ka hyrë pa strategji, pasi është zënë me Arjolën për gjëra të cekëta dhe se nuk ekishte pritur që të ishte aq e pamend saqë i tha Big Mamës më ke sharë serbisht ku ka qenë ajo që ka sharë Donaldin.

Ndër të tjera Shqipja është shprehur se nuk e duron dot hipokrizinë dhe se Antonela e ka marrë në telefon kur ishte pjesë e Përputhen duke qarë për Mevlanin dhe Atdheun.

Pjesë nga biseda

Shqipe: Nuk jam dakord për shumë prej të cilave që tha Antonela. Ti po gënjen, the nuk kam hyrë me strategji, por hyre me strategji. Je zënë me Arjolën për rroba e gjëra të cekëta. Nuk e kam menduar që të ishte aq e pamend, sa i tha Big Mamës që më ke shajt serbisht, kur ka shajt vetë Donaldin.

LEXO EDHE:  Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  "Jeni brez patatinash"/ Monika nuk ja përton banorëve të “Big Brother Vip”

Antonela: Shqipe qetësohu.

Shqipe: Këtej duke qarë këtej thua jam femër e fortë, e shajte tjetrën nga kombësia dhe këtej qave, dole si viktimë.Antonela: Po më bën derr derr.

Shqipe: Asaj i duket sikur është në Përputhen, me hipokrizi nuk pajtohem.

Antonela: Nuk jam bullizuese si puna jote.

Shqipe: Ti më qaje në telefon mi, për Mevlanin, për Atdheun.

Antonela: Po të jam ankuar për padrejtësitë aty. Përsa i përket temës unë i thashë Beniadës je e bukur në italisht, Big Mama na tha mos flisni në gjuhë të tjera se do t’i them Vëllait të Madh. Edhe ti ke fol serbisht i thash dhe Einxhel tha mos ia përmend se nuk është gjë e mirë. Edhe në prime i thash që edhe ti më ke sharë serbisht dhe se di pse u kthye në biseda në atë mënyrë.

Shqipe: Nuk e di po t’i thotë tjetrit a do e bëje treshe me vëllanë tënd Romeon.

Antonela: Po e thashë, ti je e frustruar seksualisht Shqipe, je shumë e mbyllur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Dalin pamjet/ Bora, Arbori dhe Vin Veli festojnë së bashku

Publikuar

-

Nga

Pas zhurmës së madhe që shkaktoi në rrjet historia e dashurisë së Donaldit dhe Borës, tashmë moderatorja është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave rozë.

Në ditëlindjen e saj, Bora kishte ftuar dhe ish partnerin e saj Dj Vin Veli. Në media po qarkullon një video ku si rrallë herë pas ndarjes, Bora dhe Vin Veli janë parë së bashku.

LEXO EDHE:  Monika dhe Fifi zbulojnë “lojën”/ Banorët “shpërthejnë” kundër tyre: Jeni të shpifur  

LEXO EDHE:  Hyrje të reja në Big Brother Vip/ Zbulohen dy personazhet e famshëm që do të bëhen pjesë e shtëpisë këtë të martëAta shihen duke festuar me Arborin dhe duken mjaft të lumtur./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE