Connect with Us

Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Showbizz

Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lori Hoxha e cila është edhe producentja e emisionit të shumëpritur “Big Brother VIP”, së fundi ka bërë një bidedë online me ndjekësit e saj.

Lori shumë thjesht i është përgjigjur ndjekësve të sajpër pyetje të ndryshme, duke zbuluar edhe disa detaje që nuk i kemi ditur më parë.

Një nga ndjekësit e ka pyetur se çfarë këshille do i jepte vetes po të ishte 17-vjeç dhe ajo është përgjigjur duke listuar 4 këshilla:

LEXO EDHE:  Do të bënte çdo vajzë të ndihej xheloze/ 51-vjeçarja habit me linjat e saj perfekte

“Ji më e kujdesshme me mënyrën se si i do njerëzit”.

“Kurrë mos i beso dikujt se nuk do e bëjë sepse do ta bëjë”.

“Jepi përparësi familjes dhe synimeve por lërë disa synime për më vonë sepse e ardhmja është e mërzitshme nëse i konsumon të gjitha përnjëherë”.

“Mos bëj më shumë tatuazhe”, është përgjigjur Lori./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi të momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelja ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  “Ndjeva sikur po më dilnin sytë nga vendi”/ Emina Çunmulaj bën testin e Covid-19

LEXO EDHE:  Një nga femrat më seksi të Instagramit/ Fotot më përvëluese të Daphne Joy

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella e bën “ves”/ “Heq dorë” nga të brendshmet

LEXO EDHE:  Foto+16/ Modelja e Playboy nis palestrën, tregon rezultatin

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Bisha e “Playboy”/ Lindsey Pelas, fantastike në fotot e fundit

LEXO EDHE:  “Ndjeva sikur po më dilnin sytë nga vendi”/ Emina Çunmulaj bën testin e Covid-19

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE