Connect with Us

“Të njoh shumë mirë”/ Vijojnë thumbet mes Alvisës dhe Mikelës

Showbizz

“Të njoh shumë mirë”/ Vijojnë thumbet mes Alvisës dhe Mikelës

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe në këtë episod të Përputhen ka patur përplasje mes Alvisës dhe Mikelës.

Diskutimi mes tyre ka nisur pasi Alvisa është shprehur se e njeh mirë Mikelën dhe ajo nuk ka patur kurrë pëlqim për Markon.

Ndërkohë Mikela ka reaguar e revoltuar duke thënë se edhe ajo e njeh Alvisën por jo aq shumë sa kishte menduar, duke i kujtuar këtu skandalin e pak javëve më parë me Hysenin.

Nga ana tjetër Alvisa është shprehur se nuk donte të jepte mendim rreth saj pasi e di që gjithnjë ajo do të rikthejë muhabetet e vjetra.

LEXO EDHE:  Upsss-Çfarë po ndodh?/ Urimi special i Sindit për Atdheun

Mikela nuk ka patur asnjëherë pëlqim ndaj teje Marko. Unë të njoh shumë mirë ty, e keqja jote është se kemi bërë aq shumë muhabete bashkë saqë të njoh mirë”, ka thënë Alvisa.

Edhe mendoja se të njihja shumë mirë por nuk të njoha  në fund të ditës , kështu që as ti nuk më njeh mua”, tha Mikela./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  FOTO-Upsss, Enca në një lidhje me ish konurrentin e Përputhen?

LEXO EDHE:  “Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  “Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

LEXO EDHE:  “Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Upsss-Çfarë po ndodh?/ Urimi special i Sindit për Atdheun

LEXO EDHE:  Upsss-Çfarë po ndodh?/ Urimi special i Sindit për Atdheun

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE