Connect with Us

Euro nuk del nga “humnera” ku ka rënë/ Këmbimi valutor, 30 Nëntor 2021

Ekonomi

Euro nuk del nga “humnera” ku ka rënë/ Këmbimi valutor, 30 Nëntor 2021

Publikuar

-

/
cna lajme ekonomi

Tregu valutor, prej disa ditësh po qëndron në të njëjta nivele.

Monedhat e huaja, këmbehen në vlera të ulta me Lekun.

Sot, Dollari amerikan blihet me 105.3 Lekë dhe shitet me 111.3 Lekë.

Euro blihet me 119.1 Lekë dhe shitet me 124.1 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.5 Lekë dhe shitet me 146.5 Lekë.

LEXO EDHE:  Barazi e brishtë e euros me dollarin

Franga zviveriane blihet me 114 Lekë dhe shitet me 119 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.5 Lekë dhe shitet me 87,5 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja, sipas Credins Bank./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ekonomi

Këmbimi valutor/ Ngrijnë monedhat e huaja përballë lekut

Publikuar

-

Nga

cna lajme ekonomi

Sipas Credins Bank, Dollari amerikan sot blihet me 104.6 Lekë dhe shitet me 110.6 lekë.

Euro blihet me 119.8 Lekë dhe shitet me 124.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 143.4 Lekë dhe shitet me 148.4 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 115.1 Lekë dhe shitet me 120.1 lekë.LEXO EDHE:  Euro vijon të jetë e dobët në treg/ Këmbimi valutor, 7 dhjetor 2021

Dollari kanadez blihet me 83.4 Lekë dhe shitet me 88.4 Lekë.

LEXO EDHE:  Euro vijon të zhvlerësohet/ Këmbimi valutor, 8 dhjetor 2021

Më poshtë po sjellim edhe monedhat e tjera, me sa këmbehen sot në tregun valutor./A.E-CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Luhatje e lehtë e monedhave të huaja/ Këmbimi valutor, 22 Janar 2022

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sipas Credins Bank, Dollari amerikan sot blihet me 104.6 Lekë dhe shitet me 110.6 lekë.

Euro blihet me 119.8 Lekë dhe shitet me 124.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 143.4 Lekë dhe shitet me 148.4 Lekë.Franga zviceriane blihet me 115.1 Lekë dhe shitet me 120.1 lekë.

LEXO EDHE:  Horoskopi për ditën e sotme, 21 shtator 2021

Dollari kanadez blihet me 83.4 Lekë dhe shitet me 88.4 Lekë.

LEXO EDHE:  Paundi “rrëzon” Euron dhe Dollarin/ Këmbimi valutor, 3 Dhjetor 2021

Më poshtë po sjellim edhe monedhat e tjera, me sa këmbehen sot në tregun valutor./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Rritet lehtë Dollari, monedhat e tjera “ngrijnë”/ Kursi i këmbimit, 21 janar 2022

Publikuar

-

Nga

cna lajme ekonomi

Sipas Credins Bank, Dollari amerikan sot blihet me 104.3 Lekë dhe shitet me 110.3 lekë.

Euro blihet me 119.8 Lekë dhe shitet me 124.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 143.9 Lekë dhe shitet me 148.9 Lekë.Franga zviceriane blihet me 115 Lekë dhe shitet me 120 lekë.

LEXO EDHE:  Horoskopi për ditën e sotme, 23 nëntor 2021

Dollari kanadez blihet me 83.4 Lekë dhe shitet me 88.4 Lekë.

Më poshtë po sjellim edhe monedhat e tjera, me sa këmbehen sot në tregun valutor./CNA.al

LEXO TE PLOTE