Connect with Us

Zbuloi se është prekur sërish nga tumori/ Dafina Zeqiri jep mesazhin e fortë për Adriana Matoshin

Showbizz

Zbuloi se është prekur sërish nga tumori/ Dafina Zeqiri jep mesazhin e fortë për Adriana Matoshin

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi ndau lajmin se pas nëntë vitesh është prekur sërish nga tumori.

Të shumtë kanë qenë miqtë dhe kolegët që e kanë mbështetur duke i dhënë kurajo se do ta mposhtë sërish sëmundjen.

Njëra prej tyre është dhe Dafina Zeqiri, e cila përmes një statusi në rrjetet sociale, shkruan se Adriana është një grua e fortë.

LEXO EDHE:  Ambasada amerikane mesazh SHÇBA/ “Zbatoni ligjin”

Unë zgjedh buzqeshjen si petkun më të mirë të mbrojtjes dhe përballjes me sfidat e jetës!

Femër e fortë është ajo e cila pas çdo dhimbje arrinë të përqafoj realitetin me një buzqeshje e cila flet më shumë se 1000 fjalë @adrianamatoshi ❤️ Të Dua”, shkruan këngëtarja Dafina Zeqiri./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video-“Ah si qenka dashnia”/ Bora nuk e harron Donaldin, këndon këngën e tij

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn, Bora nuk e ka problem që të flasë apo këndojë për gjëra që kanë lidhje me ish-partnerin e saj.

Në mediat sociale, kryesisht në ‘Tik Tok’ po qarkullon një video e cila tregon Borën që këndon këngën e shkruar nga Donad Veshaj, shkruan Java News.

LEXO EDHE:  Zyrtari nga Puka humbi jetën nga koronavirusi/ Mesazhi prekës i kryetarit të bashkisë

LEXO EDHE:  Donald Lu: Mori fund koha e gjyqtarëve e prokurorëve të korruptuarAh si qenka dashnia‘-shikohet që këndon Bora teksa hap krahët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Çifti i BBV drejt martesës?/ Dagz-i i ka vënë një kusht Einxhel 

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Mëngjesin e djeshëm, Dj Dagz ishte zgjuar me shumë pozitivitet. Ai vendosi që t’u përgatiste mëngjesin Einxhel dhe Egoznës, të cilat ndodheshin të ulura te shezlogët jashtë në oborr.

E kur të gjithë shohin Dagz me ushqimin në dorë nisin e ngacmojnë si atë ashtu edhe moderatoren. Beniada sapo e pa tha “Dagz çun për shtëpi”, e pastaj e pyet atë nëse do të martohej me Einxhel edhe pse pi cigare.

Biseda mes banorëve:

Beniada: Shih shoqet e nuses erdhën me vrap. Sa i mirë ky Dagz-i. Çun për shtëpi ky Dagz.

Einxhel: Sa do thoja nuk ka marrë filadelfia, po thashë lëre se s’po ja them fare.

LEXO EDHE:  “Harrova që s’do t’iu kisha përgjithmonë”/ Rozana Radi prek me dedikimin për prindërit e saj

LEXO EDHE:  Humbi jetën nga Covid/ Mesazhi i Manastirliut për mjekun Arjan Pushi

Egzona: Ti po do me gjet të pa përgatitur Dagz-in?

Beniada: Hiqe këtë cigaren tani. O Dagzi ti do ta martosh edhe po piu cigare?

Dagz: Jo, jo. Kushtin kryesor e ka me lënë cigaren.

Beniada: Bravo DagzArbër: Einxhel këtu ndahen rrugët tona.

Iliri: Për t’u martuar paske Dagz.

Dagz: Nuk kam pas nevojë me i thënë hiç, vet e ka propozuar.

Beniada: Bravo Dagz-i sa të dua.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “spiunon”/ Arjola po mbështetet tek muri, thuaja ti o Vëlla i Madh

Publikuar

-

Nga

Prova e radhës e banorëve është që të rrinë brenda kutive dhe të ecin duke u zvarritur e të mos mbështeten nëpër mure, vetëm tek njëri-tjetri.

Beniada vuri re Arjola po mbështetej në mur dhe pas saj reagoi Donaldi e Iliri. Ndërsa Arjola tha se nuk është mbështetur dhe i tha banorëve se nuk po i kthente përgjigje sepse po meditonte.

Beniada: Vëllai i madh, Arjola po mbështetet tek muri i derës. Thuaja ti që nuk lejohet.

LEXO EDHE:  Ndarja nga jeta e Gëzim Krujës/ Basha: Do mbesë përjetë mes nesh

LEXO EDHE:  Zyrtari nga Puka humbi jetën nga koronavirusi/ Mesazhi prekës i kryetarit të bashkisë

Donald: Arjola je gabim aty, kot që rri.

Iliri: Më mirë t’ia thonë tani.Arjola: Nuk jam mbështetur.

Beniada: Pse nuk përgjigjesh moj?

Arjola: Më lini rehat se po fle gjumë. Mos flisni me mua. Fol me Monikën aty.

Donald: Arjola pse nuk flet?

Arjola: Do shkoj tek dhoma e gjumit. Isha në meditim./TCH

LEXO TE PLOTE