Leku zhvlerësohet, euro bie pikiatë/ Kursi i këmbimit, 29 Nëntor 2021

29 Nëntor 2021, 07:24, Ekonomi CNA
Leku zhvlerësohet, euro bie pikiatë/ Kursi i këmbimit, 29

Dollari amerikan blihet me 105.3 Lekë dhe shitet me 111.3 Lekë.

Euro blihet me 119.1 Lekë dhe shitet me 124.1 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.5 Lekë dhe shitet me 146.5 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 114 Lekë dhe shitet me 119 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.5 Lekë dhe shitet me 87.5 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimi valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga