Connect with Us

Krisje e miqësisë?/ Fifi bën veprimin e papritur ndaj Granitit

Showbizz

Krisje e miqësisë?/ Fifi bën veprimin e papritur ndaj Granitit

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në daljen e fundit të tyre, dukej se raporti mes Fifit dhe Granitit nuk ishte i njëjtë si brenda në shtëpinë e Big Brother.

Ajo që u vë re nga ndjekësit dhe fansat e shumtë të dyshes, ishte një krisje mes tyre, pasi gjatë gjithë spektaklit, Fifi qëndroi shumë indiferente ndaj tij.

Megjithëse kur u pyet nga Arbana se si do të vazhdojë marrëdhënie jashtë, Fifi theksoi se Graniti do të mbetet një mik i saj.

Por deri më tani dyshja nuk kanë publikuar asnjë foto bashkë, madje në Instagramin e saj, që nga dalja, Fifi nuk ka ndarë asnjë story të Granitit, ndryshe nga ish futbollisti që shpesh herë e ka mbështetur edhe kur ajo ishte brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE:  “Kisha nevojë për qetësues”/ Fifi flet për pasojat që i la ndarja nga ish-partneri

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by G🔱 (@granitcana)

Por sot pas disa ditësh, duket se raporti i tyre është përmirësuar.

Cana ka publikuar një nga momentet me Fifin brenda Big Brother, ndërkohë që edhe këngëtarja e ka rishpërndarë.

Përveç kësaj ata e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ndërkaq ajo që vihet re është se fansat e tyre kërkojnë me padurim një foto të tyren bashkë./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  E nxorri përballë Donaldit/ Arditi paralajmëron përballjen me Fifin sonte brenda shtëpisë së Big Brother

LEXO EDHE:  “Të të vijë marre…”/ ‘Luftë’ në Big Brother, Monika gjuan Fifin

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

LEXO EDHE:  “Big Brother Vip” me skenar?/ Dy protagonistët nxjerrin zbuluar emisionin: Është përcaktuar fituesi“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

LEXO EDHE:  “Të të vijë marre…”/ ‘Luftë’ në Big Brother, Monika gjuan Fifin

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE