Connect with Us

Ish banori i Big Brother tregon të preferuarin e tij/ Zbulon konkurrentët më të fortë mes vip-ave

Showbizz

Ish banori i Big Brother tregon të preferuarin e tij/ Zbulon konkurrentët më të fortë mes vip-ave

Publikuar

-

/
cna lajm show

Bjordi Mezini është një personazhet më të pëlqyer nga publiku që nga pjesëmarrja e tij në Big Brother dhe lidhja e dashurisë me të ndjerën, Adelajda.

Në një intervistë në emisionin Top Albania Radio, “Live From Tirana”, Bjordi ka treguar se kush janë sipas tij konkurrentët më të fortë në Big Brother.

“Shoh një Donlad shumë të fortë, nuk e di pse por është shumë i fortë. Arjolën e kam edhe mikeshë dhe bëj tifo për të, është një konkurrente e fortë dhe e denjë. Është edicion i vështirë dhe i paparashikueshëm. Nuk e prisja dalejn e Semit.

Beatrixa është shumë e mirë. Beniada dhe Einxhel nuk janë në preferencat e mija. Sara është vajzë shumë e këndshme në shumë aspekte. Para “Big Brother VIP” nuk e njihja por është pozitve. Monika më duket shumë pasionante, përjeton gjithçka. Kjo është pikë e fortë, por mendoj se duhet që t’i lemë pak llafet”, ka thënë Bjordi.

LEXO EDHE:  “Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për çfarë e ka fjalën Semi?

Ndërsa për raportin mes Dj Pm dhe Sara, Bjordi shprehet se dashuria mes tyre nuk do të zhvillohet kurrë.

As ata të dy nuk janë të qartë se çfarë ndiejnë. Afeksioni ka qenë i natyrshëm. Mund të lindë dashuria por që besoj se nuk do të zhvillohet kurrë. Është shumë e vështirë”, vijon me tej ai./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi të momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelja ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  “Ka probleme të shëndetit mendor”/ Ndjekësit ‘shpërthejnë’ pas deklaratës së Granitit: Turp, merr famë sërish nga Fifi

LEXO EDHE:  “Do na lirohet një dollap”/ Banorët e “Big Brother Vip”, të lumtur për eleminimet

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  “Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për çfarë e ka fjalën Semi?

LEXO EDHE:  “Ka probleme të shëndetit mendor”/ Ndjekësit 'shpërthejnë' pas deklaratës së Granitit: Turp, merr famë sërish nga Fifi

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Intervista për median serbe/ Berisha ‘shpërthen’ keq ndaj Ramës: Argati i Vuçiç hoqi sot maskën!

LEXO EDHE:  Intervista për median serbe/ Berisha ‘shpërthen’ keq ndaj Ramës: Argati i Vuçiç hoqi sot maskën!

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE