Connect with Us

E papritur/ Andi i “Përputhen” tregon hapur se ka flirtuar me këngëtaren e njohur

Showbizz

E papritur/ Andi i “Përputhen” tregon hapur se ka flirtuar me këngëtaren e njohur

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Konkurenti i sezonit të dytë të “Përputhen”, ka qenë një nga konkurentët më të komentuar. Kujtojmë se ai doli çift me Jasminën por pas pak kohe bashkë, ata u ndanë.

Andi ka qenë i ftuar se fundi në një intervistë në Kosovë ku ka kthyer përgjigje për disa pyetje shumë personale.

Ai është pyetur nëse ka ngacmuar apo flirtuar me ndonjë personazh të famshëm në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “Nuk mund ta puthja në publik”/ Modelja tregon gjithçka për lidhjen me Justin Bieber

Ai ka pranuar se ka qenë Kida, vajza që ai i ka shkruar shpesh në rrjetet sociale pa zbuluar më shumë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Basha si papagall/ Del në intervistë me pyetje të gatshme dhe përsërit të njëjtat gjëra

LEXO EDHE:  Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet e 25 Prillit/ Eni Zace: “Politikanët grumbullimet po i kthejnë në vatër infektimi”

LEXO EDHE:  FOTOT/ Venera Lumani kujton të shkuarën. Çfarë ndodhi?

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur shqiptare përballet me sikletin e çdo femre: Getat e grisura

LEXO EDHE:  Intervista/Ditmir Bushati zbulon kushtin e anëtarësimit në BE për "France24"

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE