Connect with Us

Semi del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Kush e priti këngëtaren pas spektaklit?

Showbizz

Semi del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Kush e priti këngëtaren pas spektaklit?

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar Semi Jaupaj ka përfunduar garën e saj në shtëpinë e Big Brother Vip. Pas më shumë se 50 ditë, publiku vendosi ta eleminonte nga loja.

Semi u shpreh se disa nga gjërat që e kanë penalizuar kanë qenë loja me Donaldin dhe gjendja e saj emocionale në javët e para të hyrjes së saj në Big Brother.

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri do të na përfaqësojë në Eurovision?/ Ja si qëndron e vërteta pas lajmeve që qarkullojnë në rrjet

Pas spektaklit, këngëtarja është pritur krah-hapur nga mikeshat e saj, ndër to moderatorja Bora Zemani.

Përmes disa videove të publikuara nga Bora, Semi shfaqet tejet e emocionuar teksa përqafon shoqet e saj./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Shqipja i nxjerr sekretet Antonelës/ “Më qaje në telefon për Mevlanin dhe Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Shqipe Hysenaj dhe Antonela Berishaj janë përplasur sot në rubrikën “Në trotuar”, pas daljes së kësaj të fundit nga shtëpia e Big Brother.

Shqipja i ka thënë në sy Antonelës se ka gënjyër kur është shprheur se në Big Brother ka hyrë pa strategji, pasi është zënë me Arjolën për gjëra të cekëta dhe se nuk ekishte pritur që të ishte aq e pamend saqë i tha Big Mamës më ke sharë serbisht ku ka qenë ajo që ka sharë Donaldin.

Ndër të tjera Shqipja është shprehur se nuk e duron dot hipokrizinë dhe se Antonela e ka marrë në telefon kur ishte pjesë e Përputhen duke qarë për Mevlanin dhe Atdheun.

Pjesë nga biseda

Shqipe: Nuk jam dakord për shumë prej të cilave që tha Antonela. Ti po gënjen, the nuk kam hyrë me strategji, por hyre me strategji. Je zënë me Arjolën për rroba e gjëra të cekëta. Nuk e kam menduar që të ishte aq e pamend, sa i tha Big Mamës që më ke shajt serbisht, kur ka shajt vetë Donaldin.

LEXO EDHE:  Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”

LEXO EDHE:  Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

Antonela: Shqipe qetësohu.

Shqipe: Këtej duke qarë këtej thua jam femër e fortë, e shajte tjetrën nga kombësia dhe këtej qave, dole si viktimë.Antonela: Po më bën derr derr.

Shqipe: Asaj i duket sikur është në Përputhen, me hipokrizi nuk pajtohem.

Antonela: Nuk jam bullizuese si puna jote.

Shqipe: Ti më qaje në telefon mi, për Mevlanin, për Atdheun.

Antonela: Po të jam ankuar për padrejtësitë aty. Përsa i përket temës unë i thashë Beniadës je e bukur në italisht, Big Mama na tha mos flisni në gjuhë të tjera se do t’i them Vëllait të Madh. Edhe ti ke fol serbisht i thash dhe Einxhel tha mos ia përmend se nuk është gjë e mirë. Edhe në prime i thash që edhe ti më ke sharë serbisht dhe se di pse u kthye në biseda në atë mënyrë.

Shqipe: Nuk e di po t’i thotë tjetrit a do e bëje treshe me vëllanë tënd Romeon.

Antonela: Po e thashë, ti je e frustruar seksualisht Shqipe, je shumë e mbyllur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Dalin pamjet/ Bora, Arbori dhe Vin Veli festojnë së bashku

Publikuar

-

Nga

Pas zhurmës së madhe që shkaktoi në rrjet historia e dashurisë së Donaldit dhe Borës, tashmë moderatorja është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave rozë.

Në ditëlindjen e saj, Bora kishte ftuar dhe ish partnerin e saj Dj Vin Veli. Në media po qarkullon një video ku si rrallë herë pas ndarjes, Bora dhe Vin Veli janë parë së bashku.

LEXO EDHE:  Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri do të na përfaqësojë në Eurovision?/ Ja si qëndron e vërteta pas lajmeve që qarkullojnë në rrjetAta shihen duke festuar me Arborin dhe duken mjaft të lumtur./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Debate me tone të larta në Big Brother Vip/ Einxhel përplaset me Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Misioni i Beatrix dhe Donaldit, bëri që Egzona të kalonte një gjendje mjaft të rëndaur emocionale.

Pasi dyshja zbuloi se ky ishte një mision që iu ishte ngarkuar nga Vëllai i Madh, që të dramatizonin një situatë më shumë seç duhej, ka krijuar shumë debate dhe një përplasje të fortë mes Einxhel dhe Donaldit.

Donaldi i është drejtuar banorëve që edhe pse e panë që Egzona ishte keq emocionalisht askush nuk u afrua për ta pyetur se çfarë ka apo të fliste me të.

LEXO EDHE:  Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”

LEXO EDHE:  Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

Në këtë moment ka ndërhyrë Einxhe e cila është shprehur që kjo nuk ishte një shaka që duhej bërë, pasi ka patur situate të tjera që mund t’i dramatizonin.

Debati ka vijuar me tone të larta, ndërkohë që Beatrix e ka tërhequr nga diskutimi duke thënë që Einxhel ishte duke shoqëruar atë ndërkohë që Egzona ndihej keq./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE