Connect with Us

Balina Bodinaku zbulon tre emrat që mendon se do të shkojnë në finalen e madhe të Big Brother Vip

Showbizz

Balina Bodinaku zbulon tre emrat që mendon se do të shkojnë në finalen e madhe të Big Brother Vip

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionistja e Big Brother Vip, Balina Bodinaku ka treguar se kush janë tre finalistët e relaityshowt sipas mendimit të saj.

E ftuar në emisionin Goca dhe Gra, ajo ka përmendur tri emra, të koreografit Ilir Shaqiri, aktorit Donald Veshaj dhe aktores Arjola Demiri.

Ndërsa shtoi se një prej banorëve më të preferuara të saj është modelja Beniada Nishani.

Bodinaku u shpreh se i pëlqen Beniada se është një vajzë ndryshe dhe shumë reale në gjithçka që bën.

LEXO EDHE:  I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për të

Unë do i qëndroj mendimit tim që nga fillimi, kur akoma nuk i kisha njohur shumë mirë.

Iliri është padyshim një lojtar i fortë që do ketë vend në finale, Donaldi është gjithashtu një lojtar i fortë,  Arjola.

Mua Beniada më pëlqen shumë. Unë atë gocë e dua, çdo gjë është shumë ndryshe është shumë reale”, ka thënë Balina Bodinaku. / CNA.al 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Semi Jaupaj sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë në realityshown më të ndjekur?

LEXO EDHE:  “Të pranuan në program se ishe e virgjër”/ Sindi përplaset me moderatoren

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të Përputhen

LEXO EDHE:  I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për të

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Deklarata “bombë” e Spartak Ngjelës/ “Ramën e mban Berisha”

LEXO EDHE:  “Të pranuan në program se ishe e virgjër”/ Sindi përplaset me moderatoren

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE