Connect with Us

“Unë do jem i pari që do bëj seks këtu”/ Banorët komentojnë deklaratën e këngëtarit brenda Big Brother

Showbizz

“Unë do jem i pari që do bëj seks këtu”/ Banorët komentojnë deklaratën e këngëtarit brenda Big Brother

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Valon Shehu është një nga banorët më të rinj të Big Brother. Në vetëm pak ditë nga hyrja e tij brenda shtëpisë, Valoni është kthyer në qendër të vëmendjes.

Antonela Berisha teksa bisedonte me disa prej banorëve, është shprehur se këngëtari ka thënë se ai “do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale” në shtëpi.

Pas saj edhe moderatoja Einxhel Shkira ka tregiuar disa momente të sikletshme të këngëtarit, të cilin e kishte parë në tualet me derën hapur po ashtu edhe në dush.

Sjelljet e këngëtarit nuk kanë kaluar pa u vënë re dhe pa u komentuar edhe nga banorë të tjerë.

Pjesë nga biseda:

Sarah: U çua nga gjumi dhe… I kisha përballë.

LEXO EDHE:  VIDEO-Fifi dhe Graniti plotësojnë dëshirën e fansave/ Veprimi i fundit tregon shumë për raportin e tyre

Arbëri: Edhe unë e kam parë atë pjesë.

Antonela: Ishte këtu te pufat.

Sarah: U çu edhe rregulloi pantallonat.

Einxhel: I mbylla sytë. E pashë edhe sot në banjo dhe mbylla sytë.

Sarah: Ju s’kenimoshë, jo unë.

Einxhel: E kishte derën hapur, po bënte çiçin. Edhe kur po bënte dushin, vura dorën kështu.

Arbëri: Nëse kishim pasur konfidenca, Valoni do kishte dalë nudo.

Antonela: Unë do jem tha i pari që do bëj seks. Për burrni.

Einxhel: Pse kjo ishte burrnia?

Arbëri: Djalë i mirë, djalë i mirë është.

Antonela: Ngela pa fjalë. Tha jam i vetmi që ia mbyll gojën Antonelës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  “Gjendja ime u ngarkua nga energjia negative”/ Fifi tregon çfarë ndikoi në shpërthimet emocionale brenda shtëpisë së Big Brother

LEXO EDHE:  “Gjendja ime u ngarkua nga energjia negative”/ Fifi tregon çfarë ndikoi në shpërthimet emocionale brenda shtëpisë së Big Brother

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

LEXO EDHE:  Kur do flasë Ilir Meta për fjalimin kriminal të Xhelal Mziut?

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Thyejnë rregullat bazë të programit/ Big Brother merr vendimin për të gjithë banorët

LEXO EDHE:  Përfundon gara për Sheilën/ Eleminohet nga Big Brother Vip

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE