Connect with Us

“Vë duart në zjarr për të”/ Bora Zemani për Semin: Ndonjëherë flet më shumë seç duhet

Showbizz

“Vë duart në zjarr për të”/ Bora Zemani për Semin: Ndonjëherë flet më shumë seç duhet

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura të momentit.

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm si prezantuese e emisionit Përputhen por edhe brenda shtëpisë së Big Brother, pasi konkurrentë brenda atij realityshow janë dy persona shumë të rëndësishëm për të, shoqja e saj e ngushtë Semi Jaupaj dhe partneri i saj Donald Veshaj.

Donaldi dhe Semi kanë patur një debat të fortë brenda shtëpisë së Big Brother, pikërisht për Borën.

Semi e ka mbrojtur shoqen e saj, pasi Donaldi u shpreh se është single, pas puthjes së shumëpritur mes tij dhe moderatores.

Pas diskutimit, Semi i kërkoi falje Donaldit dhe gjatë primet të së martës premtoi se nuk do të ndërhynte më në këtë çështje.

Moderatorja së fundi përmes një bisede në rrjetet sociale është shprehur se ndjehet shumë krenare që ka një shoqe si Semi dhe se të dyja vënë dorën në zjarr për njëra-tjetrën falë besimit të madh që kanë për njëra-tjetrën.

Meqënëse sot më është mbushur plot Instagrami me mesazhe për të. Unë e dua shumë, ju e keni kuptuar sa e dua unë Semin dhe e njoh shumë shumë mirë, ndryshe nuk do të ishte pjesë e jetës time për kaq shumë vite. Edhe mendoj që gjërat kryesore që e kanë ruajtur shoqërinë tonë kanë qenë disa në fakt. E para besimi tek njëra-tjetra, ai lloj besimi që vërtetë e vëmë dorën në zjarr për njëra-tjetrën, kaq mirë e njohim njëra-tjetrën. E dyta protektiviteti është diçka që disa të tjetrë e konsiderojnë si diçka të keqe por unë mendoj se ka qenë një nga arsyet që e ka ruajtur shoqërinë tonë sepse jemi gjithmonë shumë protektive ndaj njëra-tjetrës.

Tjetra pastaj është që e pranojmë njëra-tjetrën siç jemi, pa u munduar ta ndryshojmë njëra-tjetrën. Pra unë Semin e kam pranuar ashtu siç është. Ndonjëherë flet më shumë seç duhet, ndonjëherë do të bëjë gallata më shumë seç duhet, ndonjëherë të përqafon më shumë seç duhet, ndonjëherë edhe të mbron më shumë seç duhet. Por kjo nuk ka asnjë gjë të keqe. Nuk shoh asnjë gjë të keqe në këtë mes, sidomos kur gjërat nuk bëhen me qëllime negative. Përkundrazi dhe sot jam shumë e lumtur dhe shumë krenare që më është mbushur instagrami me vajza që më shkruajnë sa do doja që të kisha dhe unë një shoqe si Semi në jetën time, por më vjen keq goca, Semin e kam për vete nuk e ndaj dot me ju. Megjithatë uroj shumë që të keni edhe ju një Sem në jetën tuaj sepse është shumë bukur kur ke një shoqe një motër që e ndjen kaq të afërt kaq të ngushtë edhe bëni kaq shumë për njëra-tjetrën”, shprehet Bora./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Jam me ty deri në frymën e fundit”/ Graniti jep mesazhin e fortë për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë mbështetur këngëtaren Filloreta Raçi pas incidentit të së martës gjatë prime të Big Brother Vip.

Një prej atyre që tregoi përkrahjen dhe mbështetjen e tij ndaj Fifit ishte dhe ish banori i Big Brother Vip, futbollisti Granit Cana.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Graniti shkruan se do të jetë gjithmonë krah saj ashtu siç shpesh herë i ka premtuar brenda shtëpisë.

“Ta kam dhënë fjalën, deri në frymën e fundit jam me ty, në të mirë e në të keq. Shoku i mirë, në ditë të vështirë”, ka shkruar Graniti në postimin e tij.

LEXO EDHE:  Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

LEXO EDHE:  E papritur/ Igli Zarka largohet menjëherë nga Big Brother VipKujtojmë se Fifi dhe Graniti kanë patur një raport shumë të ngushtë brenda shtëpisë që shumë është komentuar nga të gjithë ndjekësit.

Pas dyshimeve se mes tyre mund të kishte një lidhje dashurie brenda Big Brother, dyshja vendosën që të mbeteshin shokë.

Vetëm dy javë më parë, Graniti u eleminua nga Big Borther./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre”/ Flori Mumajesi i del në mbrojtje Fifit: Të kryqëzuan

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas incidentit të ndodhur të martën e kaluar gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi u ndje keq, ka patur shumë reagime nga kolegët e saj dhe publiku që e ndjek.

Pas shpërthimit dhe kryqëzimit në rrjetet sociale, këngëtari Flori Mumajesi i ka dalë në mbrojtje. Përmes një statusi në Instagram, Flori shkruan se ajo nuk ka lidhje me helmin që njerëzit kanë brenda tyre.

E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre!

Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior, të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt, këtu u rritëm e këtu jetojmë, këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb”

Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…”, shkruan Flori./ CNA.alLEXO EDHE:  Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

LEXO EDHE:  “Kisha frikë nga mentaliteti”/ Arditi tregon pengun më të madh të jetës

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Picirukja erdhi/ Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës, ku shkruante: “Mezi po të presim picirukja jonë”.

LEXO EDHE:  “Nuk e mbështes dhunën”/ Ndjekësit “masakrojnë” Arjan Konomin me komente: I shtirur, shporru

LEXO EDHE:  Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

Të gjithë janë bërë kuriozë se si do ta quajnë vajzën çifti, ndonëse në media është aluduar se do të jetë bashkim i emrave të dy prindërve “Marget”

LEXO TE PLOTE