Connect with Us

“Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre”/ Flori Mumajesi i del në mbrojtje Fifit: Të kryqëzuan

Showbizz

“Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre”/ Flori Mumajesi i del në mbrojtje Fifit: Të kryqëzuan

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas incidentit të ndodhur të martën e kaluar gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi u ndje keq, ka patur shumë reagime nga kolegët e saj dhe publiku që e ndjek.

Pas shpërthimit dhe kryqëzimit në rrjetet sociale, këngëtari Flori Mumajesi i ka dalë në mbrojtje. Përmes një statusi në Instagram, Flori shkruan se ajo nuk ka lidhje me helmin që njerëzit kanë brenda tyre.

E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre!

Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior, të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt, këtu u rritëm e këtu jetojmë, këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb”

Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…”, shkruan Flori./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Picirukja erdhi/ Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës, ku shkruante: “Mezi po të presim picirukja jonë”.

Të gjithë janë bërë kuriozë se si do ta quajnë vajzën çifti, ndonëse në media është aluduar se do të jetë bashkim i emrave të dy prindërve “Marget”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se është ‘sharlatan’ i artit/ Ermal Mamaqi i përgjigjet Alfred Trebickës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alfred Trebicka ka bërë një koment kritik në lidhje me filmat nga Bes Kallaku dhe Ermal Mamamqi duke u shprehur se atat të dy janë “sharlatanë të këtij arti”.

Ermal Mamaqi  është përgjigjur pas kritikave të ashpra.

Trebicka i quajti si “sharlatanë të artit”, por Mamaqi tha, se Trebicka nuk ka parë filmin, ndaj nuk mundet të gjykojë.“Ky reagim ka ardhur, ky personi që po fliste, që është profesor, janë sharlatanë etj.

Dhe në fund gazetarja e pyeti “e ke parë filmin?” Jo tha ai. Domethënë kjo bie se si mund të komentosh, gjykosh kur nuk ke parë filmin. Në datën 4 shkurt do të jemi në Tropojë, nëse do të ishte e vërtetë si do mund të shkonim në Tropojë”, u shpreh Ermal Mamaqi, i ftuar ne emisionin “Java”.

Kujtojmë se Trebicka u shpreh: “Këta janë sharlatanë të këtij arti të madh siç është kinemaja. Edhe trumpetojnë, kanë gjetur disa mjete financiare, ata e dijnë, s’më intereson fare kjo punë…”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada e këshillon t’i kushtojë më shumë vëmendje/ Einxhel e pranon: Arbri më pëlqen por…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e djeshme në “Big Brother Vip” ka qenë shumë e tensionuar.

Pas të gjithë atmosferës së krijuar dhe pas spektaklit të së martës mbrëma, Beniada dhe Einxhel kanë gjetur pak kohë të diskutojnë me njëra-tjetrën.

Beniada e ka këshilluar Einxhel që të afrohet më tepër me Arbrin dhe mos t’i refuzojë momentet kur ai kërkon shoqërinë e saj.‘’Mos e refuzo kur ai kërkon të afrohet, kushtoi pak më shumë vëmendje’’,- tha ajo.

Pas kësaj këshillë ishte Einxhel ajo e cila deklaroi se pëlqimi nda Arbrit është  por sipas saj nuk është as koha dhe vendi për të krijuar diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

‘’Mbase më pëlqen vërtetë por nuk është as koha as momenti”, është shprehur Einxhel./CNA.al

LEXO TE PLOTE