Connect with Us

Pasi Fifi doli nga shtëpia , një dron hyn në “Big Brother”

Showbizz

Pasi Fifi doli nga shtëpia , një dron hyn në “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e Big Brother. Ajo është shprehur se i duhet të merret më shumë me veten e saj dhe shëndetin.

Mes lotësh, ajo është përshëndetur me banorët që nisi këtë aventurë me datë 5 tetor.

Teksa ende nuk po mund ta marrin veten banorët nga ikja e Fifit, nujë dron me një bluze është futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Bluza përmbante një shkrim të dedikuar Sabianit.

“Forca Sabian”, shkruhej tek bluza./CNA.al

cna lajme politike

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Vendosi të dalë nga “Big Brother Vip”/ Monika nuk ndal lotët për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditën e sotme, këgëtarja Fifi ka marrë vendim që të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP.

Ajo tha se ky vendim ka ardhur pasi i duhet që të merret më shumë me veten e saj dhe shëndetin.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të fundit, pas një debati me Balinën e cila e kritikoi pse ndërhyu mes Sarah dhe  Pajtimit ra pa ndjenja.

Lajmi o largimit të saj  është përjetuar shumë keq nga ana e banorëve të cilët janë përlotur.

Ra në sy Monika e cila që në momentin kur Fifi deklaroi largimin e saj ka shpërthyer në lot dhe nuk ka ndalur për një kohë shumë të gjatë./CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Fifi merr vendimin, largohet nga shtëpia e Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas të gjithë situatës së ndodhur gjatë spektaklit të së martës,  këngëtarja Filloreta Raçi ka marrë sot vendimin për tu larguar nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka marrë vendimin dhe ua ka komunikuar edhe banorëve të tjerë.

Banorë, unë kam marrë vendimin për të lënë shtëpinë e Big Borther Vip sot. Kam nevojë të merrem me veten time. Kam nevojë me u marrë me shëndetin tim.

Kjo eksperiencë nuk është duke me bërë mirë. Nuk e kam mundësinë të flas për atë që unë kam vërtetë, sepse nëse ju më keni ruajtur mua të gjithë edhe unë jam munduar t’iu ruaj juve të gjithëve.

Realisht nuk e kam dhënë në shumë raste mendimin tim atë që e kam. Kam nevojë me dal jashtë, me u marr me veten edhe ju pres pas 50 ditëve”, është shprehur Fifi./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Marina Vjollca publikon foton e parë të vajzës/ “Faleminderit Zotit që na bekoi me një ëngjëll si ti”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi një ditë më parë u bënë prindër të një vajze të cilën kanë vendosru ta quajnë Marget.

Dyshja kanë vendosur që emri i vazjës të jetë një bashkim i emrave të tyre.

Një ditë pas lindjes Marina dhe Geti kanë publikuar një foto me vajzën e tyre.

Ata kanë bashkuar duart e tyre dhe mbajnë dorën e vogël të Marget, duke mos zbuluar imazhin e saj të plotë.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI

24/11/2021”, shkruan Marina krahas fotos. / CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

LEXO TE PLOTE