Connect with Us

Motoçikleta përplas kalimtarin/ Raportohet për të plagosur rëndë

Kronika

Motoçikleta përplas kalimtarin/ Raportohet për të plagosur rëndë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident është regjistruar në Berat, paraditen e sotme.

Një motoçikletë ka përplasur një kalimtar.

Raportohet se si pasojë dy persona, drejtuesi i motoçikletës dhe kalimtari kanë mbetur të plagosur rëndë dhe  janë dërguar në spitalin e  Traumës.

Nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

E rëndë/ 87 vjeçarja gjendet e pajetë në oborrin e shtëpisë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vloçisht, Maliq. Në oborrin e banesës, nga familjarët e saj, është gjetur e vetëvarur shtetasja E. L., rreth 87 vjeçe.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Mëngjesin e sotëm, në fshatin Vloçisht, Maliq, në oborrin e banesës, nga familjarët e saj, është gjetur e vetëvarur shtetasja E. L., rreth 87 vjeçe.  Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Policia “bën namin”/ Kap një bagazh me dru

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia e Korçës ka njoftuar se ka proceduar penalisht një shtetas 57 vjeçar, i cili akuzohet për veprën penale “Prerje e paligjshme e pyjeve”.

57 vjeçari banues në Velitërnë, Maliq është kapur duke tranportuar me mejtin e tij tip “Benz” një sasi dru zjarri pa leje.“Eshte proceduar penalisht për veprën penale “Prerja e paligjshme e pyjeve” shtetasi R. Xh., 57 vjeç, banues në fshatin Velitërnë, Maliq, pasi është kapur në rrugën Korçë-Maliq, duke transportuar me mjetin tip ”Benz” një sasi dru zjarri pa leje”, njofton policia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Rreh ish gruan dhe i dëmton automjetin/ Arrestohet 46 vjeçari

Publikuar

-

Nga

Infektohen tre policë në Elbasan/ Dërgohet me urgjencë drejt Tiranës efektivi i Shqiponjave

Policia ka vënë në pranga 46 vjeçarin R.T , pasi ka ushtruar dhunë mbi ish bashkëshorten e tij dhe i ka dëmtuar automjetin.

46 vjeçari gjithashtu kanë kundërshtuar punonjësit e Policisë gjatë shoqërimit në ambientet e Policisë.Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Peqin arrestuan në flagrancë shtetasin R. T., 46 vjeç, banues në fshatin Shezë, Peqin, pasi për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes së tij dhe i ka dëmtuar automjetin, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e Policisë gjatë shoqërimit në ambientet e Policisë”, njofton policia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE