Connect with Us

Mori vendimin të largohej nga “Big Brother”/ Fifi shafqet më e lumtur se kurrë jashtë shtëpisë

Showbizz

Mori vendimin të largohej nga “Big Brother”/ Fifi shafqet më e lumtur se kurrë jashtë shtëpisë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Ajo është shprehur para banorëve se i duhet kohë të meret me veten e saj dhe shëndetin.

Tani që është jashtë shtëpisë duket se Fifi është shumë e lumtur.

Ka qenë miku i saj Graciano Tagani i cili ka postuar një story, ku duket këngëtarja shumë e lumtur dhe e buzëqeshur./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Cili nga këngëtarët shqiptarë nuk ka talent/ Elgit Doda e thotë troç

Publikuar

-

Nga

Elgit Doda njihet si një nga këngëtarët më të drejtpërdrejtë.

Ai shpesh herë nuk nguron të japë deklarata në lidhje me artistë të ndryshëm.

Së fundmi, producenti i njohur shqiptar, Elgit Doda, vendosi të përgjigjej në një pyetje provokuese.Në emisionin e Olsi Bylykut , “Roped with Olsi” ai u pyet: Cili është këngëtarja ose këngëtari që ti nuk do të bëje kurrë një këngë pasi mendon se nuk ka talent?

Pa u menduar dy herë, ai dha përgjigjën e tij. Elgit Doda është shprehur se Enca është këngëtare pa talent.

LEXO EDHE:  “Sa qënke shëndoshur”/ Fifi flet hapur për konfliktin që ka pasur me një familjar

LEXO EDHE:  “Mos puthemi më se na mërzitet Fifi"/ Ironizon hapur motra e Sarës

Sipas tij, ajo nuk përshtatet në vokal./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam 4 nëna”/ Rrëfehet Igli Zarka: E di sa kanë vuajtur prindërit e mi dhe nuk pranoj…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse qëndroi shumë pak në shtëpinë e “Big Brother” Igli Zarka ka qenë një nga banorët më të përfolur.

Gjatë qëndrimit në shtëpi ai kishte thënë se ka katër nëna duke mos sqaruar më shumë.

Këtë deklaratë ai e ka sqaruar së fundmi i ftuar në “Pardon My French” me Jonida Aliçkolli.

Aktori tha se përveç dy gjysheve të tij, dy zonja të tjera janë kujdesur për të kur ai ka qenë i vogël, andaj ai i konsideron edhe ato si gjyshet e tij.“Prindërit e mi kur isha i vogël punonin 10-12 orë në ditë, ka qenë dhe kohë trazirash, unë përveç nënave të mia, atë nga ana e babait dhe atë nga ana e mamit, kisha edhe në Vlorë një komshie që unë e quaja nëna Lula dhe nëna Lili në Fier. Përveç nënave të gjakut, dy nënat e tjera janë kujdesur për mua që kur kam qenë 1 vjeç dhe shumicën e kohës, nga mëngjesit deri në 6 të pasdites unë e kaloja me to, me fëmijët e tyre. Dhe rrjedhimisht u kthyen në nëna. Ato më ndihmonin shumë kur bëja ndonjë gabim”-sqaroi Igli.

LEXO EDHE:  “Nuk kam qejf që femra të bëjë shumë për mua”/ Graniti “thumbon” Fifin

LEXO EDHE:  “Mos puthemi më se na mërzitet Fifi"/ Ironizon hapur motra e Sarës

Më tej Igli ka treguar se prindërit e tij kanë sakrifikuar shumë për të.

Kujtojmë se prindërit e tij u bënë edhe temë debati mes tij dhe Monikës gjatë qëndrimit në shtëpi të aktorit. Sot Igli sqaroi se prindërit e tij kanë sakrifikuar shumë për të dhe motrën e tij dhe se nuk donte t’i përfshinte.

Ngaqë i njoh vuajtjet që ata kanë kaluar që unë të jem këtu ku jam. Unë dhe motra ime, nuk toleroj dot që të më prekin sepse e di çfarë kanë hequr që ne të arrijmë deri këtu. Dhe nuk doja t’i përfshija“.-tha aktori./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pasi Fifi doli nga shtëpia , një dron hyn në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e Big Brother. Ajo është shprehur se i duhet të merret më shumë me veten e saj dhe shëndetin.

Mes lotësh, ajo është përshëndetur me banorët që nisi këtë aventurë me datë 5 tetor.

Teksa ende nuk po mund ta marrin veten banorët nga ikja e Fifit, nujë dron me një bluze është futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

LEXO EDHE:  “Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

LEXO EDHE:  “Më vinte nga pas”/ Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti: Ishte i martuarBluza përmbante një shkrim të dedikuar Sabianit.

“Forca Sabian”, shkruhej tek bluza./CNA.al

LEXO TE PLOTE