Lista e delegatëve për Kuvendin/ Nesër publikohen emrat e një tjetër njësie

25 Nëntor 2021, 15:52, Politikë CNA
Lista e delegatëve për Kuvendin/ Nesër publikohen emrat e

Nesër do të publikohen emrat e delegatëve të gegës numër 7, të cilët kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit Kombëtar të PD, në datën 11 dhjetor.

Lista do të lexohet nga zyra e Edi Palokës, në orën 11:00.

?Njoftim – Foltorja

Diten e Premte, ne oren 11:00 dega 7 Tirane do te publikoje emrat e delegateve qe kane firmosur per thirrjen e Kuvendit Kombetar dhe qe kane pranuar tu publikohet emri. Lista do te lexohet nga zyra e Z. Paloka.

Ftojme mediat te marrin pjese.

Faleminderit?, thuhet në njoftim.

Kujtojmë këtu që edhe ditën e sotme janë lexuar emrat e delegatëve në njësinë 6 dhe 3

Lista është lexuar sot nga përfaqësuesja e këtyre dy degëve, Onelda Zefi, kryetare e Lidhjes Demokratike të Gruas nga dega 6./CNA.al

Lajmet e fundit nga