Connect with Us

“Jam me ty deri në frymën e fundit”/ Graniti jep mesazhin e fortë për Fifin

Showbizz

“Jam me ty deri në frymën e fundit”/ Graniti jep mesazhin e fortë për Fifin

Publikuar

-

cna lajme show

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë mbështetur këngëtaren Filloreta Raçi pas incidentit të së martës gjatë prime të Big Brother Vip.

Një prej atyre që tregoi përkrahjen dhe mbështetjen e tij ndaj Fifit ishte dhe ish banori i Big Brother Vip, futbollisti Granit Cana.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Graniti shkruan se do të jetë gjithmonë krah saj ashtu siç shpesh herë i ka premtuar brenda shtëpisë.

“Ta kam dhënë fjalën, deri në frymën e fundit jam me ty, në të mirë e në të keq. Shoku i mirë, në ditë të vështirë”, ka shkruar Graniti në postimin e tij.

LEXO EDHE:  “Brryli” ka një mesazh për Taulant Ballën

Kujtojmë se Fifi dhe Graniti kanë patur një raport shumë të ngushtë brenda shtëpisë që shumë është komentuar nga të gjithë ndjekësit.

Pas dyshimeve se mes tyre mund të kishte një lidhje dashurie brenda Big Brother, dyshja vendosën që të mbeteshin shokë.

Vetëm dy javë më parë, Graniti u eleminua nga Big Borther./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre”/ Flori Mumajesi i del në mbrojtje Fifit: Të kryqëzuan

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas incidentit të ndodhur të martën e kaluar gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi u ndje keq, ka patur shumë reagime nga kolegët e saj dhe publiku që e ndjek.

Pas shpërthimit dhe kryqëzimit në rrjetet sociale, këngëtari Flori Mumajesi i ka dalë në mbrojtje. Përmes një statusi në Instagram, Flori shkruan se ajo nuk ka lidhje me helmin që njerëzit kanë brenda tyre.

E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre!

Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior, të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt, këtu u rritëm e këtu jetojmë, këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb”

Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…”, shkruan Flori./ CNA.alLEXO EDHE:  Gazetari zbulon detajin për konkurrentët e Big Brother Vip: Ka personazhe që nuk…

LEXO EDHE:  Artan Hoxha zbulon mesazhin/ “Habiljat i shkruajtën Jaeld Çelës”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Picirukja erdhi/ Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës, ku shkruante: “Mezi po të presim picirukja jonë”.

LEXO EDHE:  ‘Zbutet’ Meta/ Mesazh të koduar Ramës

LEXO EDHE:  “Brryli” ka një mesazh për Taulant Ballën

Të gjithë janë bërë kuriozë se si do ta quajnë vajzën çifti, ndonëse në media është aluduar se do të jetë bashkim i emrave të dy prindërve “Marget”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se është ‘sharlatan’ i artit/ Ermal Mamaqi i përgjigjet Alfred Trebickës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alfred Trebicka ka bërë një koment kritik në lidhje me filmat nga Bes Kallaku dhe Ermal Mamamqi duke u shprehur se atat të dy janë “sharlatanë të këtij arti”.

Ermal Mamaqi  është përgjigjur pas kritikave të ashpra.

Trebicka i quajti si “sharlatanë të artit”, por Mamaqi tha, se Trebicka nuk ka parë filmin, ndaj nuk mundet të gjykojë.“Ky reagim ka ardhur, ky personi që po fliste, që është profesor, janë sharlatanë etj.

Dhe në fund gazetarja e pyeti “e ke parë filmin?” Jo tha ai. Domethënë kjo bie se si mund të komentosh, gjykosh kur nuk ke parë filmin. Në datën 4 shkurt do të jemi në Tropojë, nëse do të ishte e vërtetë si do mund të shkonim në Tropojë”, u shpreh Ermal Mamaqi, i ftuar ne emisionin “Java”.

LEXO EDHE:  Gazetari zbulon detajin për konkurrentët e Big Brother Vip: Ka personazhe që nuk…

LEXO EDHE:  “Të gjitha sondazhet e blera nga Rama”/ Meta: Larg duart nga zgjedhjet

Kujtojmë se Trebicka u shpreh: “Këta janë sharlatanë të këtij arti të madh siç është kinemaja. Edhe trumpetojnë, kanë gjetur disa mjete financiare, ata e dijnë, s’më intereson fare kjo punë…”./CNA.al

LEXO TE PLOTE