Connect with Us

Habit Miekla: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

Showbizz

Habit Miekla: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

Publikuar

-

cna lajm show

Gjatë, mbrëmjes së sotme është transmetuar takimi i Anës, konkurentes më të re në “Përputhen” dhe Iglit.

Gjatë takimit të tyre janë përmendur edhe banorë të tjerë dhe kjo ka sjellë shumë irritim prej tyre.

Ana është shprehur se vajzat në studio sillen sikur nuk kanë parë burrë me sy. Pas kësaj deklarate ka shpërthyer Mikela e cila ka vënë në mëdyshje seksualitetin e Anës.

LEXO EDHE:  Hailey shtatzanë/ Justin Biber nxit dyshimet

Ajo është shprehur se Ana e ka prekur në zona intime.

“Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes”, është shprehur Mikela./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

‘Ishte me fat kush të kishte pranë dhe kush të njihte nga afër’/ Arjan Konomi prek me postimin e tij për Huyeda El Saied

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Artistja e njohur shqiptare Hueyda El Sayed është ndarë papritur nga jeta në moshën 46-vjeçare.
Balerina dhe ish-moderatorja vuante nga një sëmundje e rëndë, betejën me të cilën nuk e ka fituar dot.
Ajo u nda nga jeta mëngjesin e së martës në një spital në Lukskemburg. Pas lajmit të rëndë për ndarjen nga jeta të Hueyda El Sayed, miqtë dhe kolegët e saj kanë shprehur ngushëllimet në rrjetet sociale.
Arjan Konimi ditën e sotme ka bërë një tjetër postim për të përkujtuar mikeshën e tij Huydea-n.

LEXO EDHE:  Nga ndarja me Beartin tek rikthimi në Përputhen/ Tea sqaron gjithçka

LEXO EDHE:  “Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Ai ka postuar një video të artistes në Instastory dhe krahas saj ka shkruar.Këndove për ëndrrat e një vajze
Tërë jetë ëndërove
…dhe kur i realizove u largove përgjithmonë
Ishte me fat kush të kishte pranë dhe kush të njihte nga afër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mori vendimin të largohej nga “Big Brother”/ Fifi shafqet më e lumtur se kurrë jashtë shtëpisë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Ajo është shprehur para banorëve se i duhet kohë të meret me veten e saj dhe shëndetin.

Tani që është jashtë shtëpisë duket se Fifi është shumë e lumtur.Ka qenë miku i saj Graciano Tagani i cili ka postuar një story, ku duket këngëtarja shumë e lumtur dhe e buzëqeshur./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Cili nga këngëtarët shqiptarë nuk ka talent/ Elgit Doda e thotë troç

Publikuar

-

Nga

Elgit Doda njihet si një nga këngëtarët më të drejtpërdrejtë.

Ai shpesh herë nuk nguron të japë deklarata në lidhje me artistë të ndryshëm.

Së fundmi, producenti i njohur shqiptar, Elgit Doda, vendosi të përgjigjej në një pyetje provokuese.Në emisionin e Olsi Bylykut , “Roped with Olsi” ai u pyet: Cili është këngëtarja ose këngëtari që ti nuk do të bëje kurrë një këngë pasi mendon se nuk ka talent?

Pa u menduar dy herë, ai dha përgjigjën e tij. Elgit Doda është shprehur se Enca është këngëtare pa talent.

LEXO EDHE:  Rindërtimi pas tërmetit/ Qeveria bën show në media, situata e parikuperueshme

LEXO EDHE:  “Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Sipas tij, ajo nuk përshtatet në vokal./CNA.al

LEXO TE PLOTE