Connect with Us

Einxhel Shkira feston ditëlindjen/ Surprizohet nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip

Showbizz

Einxhel Shkira feston ditëlindjen/ Surprizohet nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot moderatorja Einxhel Shkira feston ditëlindjen. Kjo ditëlindje, Shkirën e ka gjetur brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Pas mesnate, Shkira është surprizuar nga banorët e tjerë të shtëpisë. Ata i kanë kënduar këngën e ditëlindjes si dhe e kanë surprizuar me një tortë dhe qirinj.

Festa ka vijuar deri në orët e para të mëngjesit ku banorët kanë kërcyer nën ritmet e muzikës latine./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Shkelën rregullat anti-COVID/ Gjobitet me 1 milion lekë biznesmeni në Vlorë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Prindër për herë të parë/ Zbulohet emri i vajzës së Marinës dhe Getoarit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë prindër për herë të parë të një vajze.

Së fundi është zbuluar dhe emri që çifti kanë vendosur të quajnë voglëushen.Marina dhe Geti e kanë qujatur vajzën e tyre Marget, që është një bashkim emrash të moderatores dhe reperit.

Deri tani nuk kemi as foto e as njē prononcim nga çifti i njohur, por Luana, tezja e së voglës në një postim në Instagram shkroi: Ndjesia më e bukur në botë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E dashur Fifi, si je?”/ Këngëtarja i shkruan letër vetes brenda shtëpisë së Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas incidentit gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku Fifi humbi ndjenjat për shkak të emocioneve të forta dhe të komenteve, këngëtarja i ka shkruar një letër vetes.

Në letrën e saj dedikuar vetes, Fifi ka shkruar disa pyetje që reflektojnë gjendjen e saj emocionale.

Ndër rreshta mund të lexohen disa prej tyre:

E dashur Fifi, si je? Uroj të të gjejë mirë kjo letër. Kam diçka shumë të rëndësishme për të të thënë. A ke menduar ndonjëherë të bëhesh njeri pak më i ftohtë? A ke menduar ndonjëherë të mos i marrësh gjërat për zemër? A ke menduar ndonjëherë me e kuptu që jo çdokush bëhet njish me atë që ti përcepton? A e ke menduar ndonjëherë që nuk është e domosdoshme tu pëlqesh të gjithëve?”./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

LEXO EDHE:  Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht… 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Deklaroi se është vetëm pas puthjes me Borën/ Reagon moderatorja, bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas një debati të fortë me Semin, Donaldi i habiti të gjithë me deklaratën e tij duke u hsprehur se nuk është në një lidhje dashurie, duke theksuar se është vetëm.

Kjo deklaratë e tij është komentuar shumë edhe nga banorët e tjerë të shtëpisë duke thënë se nuk është mirë që Donaldi të njihet si “Donaldi i Borës” por si Donald Veshaj.Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, ka reaguar moderatorja Bora Zemani, e cila ka mbështetur Donaldin duke treguar se qëndrimin e saj në krah të tij, duke treguar dhe varësen që I ka dhuruar aktori.

LEXO EDHE:  Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…

LEXO EDHE:  Oriela Nebijaj, zonja e shtëpisë e “Big Brother VIP”? Flet për herë të parë moderatorja

Përsa i përket situatës tjetër ju e dini qëndrimin tim, pavarësisht provokimeve që mund të bëhen”, ka thënë Bora, duke nënkuptuar se Donaldi është provokuar nga banorët në lidhje me marrëdhënien e tij me të. / CNA.al

LEXO TE PLOTE