Connect with Us

“Pse flisni për seksin”?/ Arjani ironizon Ritvanën: Bën sikur ke ambicie

Showbizz

“Pse flisni për seksin”?/ Arjani ironizon Ritvanën: Bën sikur ke ambicie

Publikuar

-

/
cna lajm show

Gjatë puntatës së djeshme në “Përputhen 2”  është transemetuar takimi i Ritvanës dhe Azemit.

Pjesa më e madhe e konkurentëve janë shprehur se Azemi emocionohet tepërt dhe ka vështirësi në të shprehur.

Prandaj edhe Ritvana, nisur nga kjo e quajti takimin si ‘takimin më të keq’, por pa i munguar respekt Azemit, thjesht sepse ai është ndryshe në prapaskenë dhe shumë i ngurtë në takim. Ajo tha se nuk mund t’ja shpejgonte me fjalë të tjera dhe e pranoi që kishte gabuar me termin e përdorur.

Ky koment nuk është pritur aspak mirë nga Arjani i cili kritikoi disi me ironi Ritvanën.

Ai të folurën nuk e ka nga emocionet është pjesë e natyrës së tij. Mos dilni me një djalë dhe të thoni takimi më i keq, sepse ai nuk të bëri asgjë, as nuk të cënoi, as nuk të preku, as nuk të ofendoi.

Dakord nuk kishe shumë komunikim, po të kujtojmë takimet e tua me Argjendin në retrospektivë sot themi na hapët barkun. Më mirë një komunikim i tillë, sesa ato komunikime që dukeshin brilante dhe pastaj ishin një flluckë sapuni që u shuan dhe asgjë. Azemi është introvert, i mbyllyr. Pastaj pse flisni për seksin, për gratë e për këto? Flisni për një gjë kulturore. Na ke thënë që ke këto ambicie e këto gjëra dhe asnjë muhabet s’ke bërë. Mbeteni te vogëlsira.” , – tha ai./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur”/ Stresi nuk kursen Beatrixën: Realitet i hidhur i femrave shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna show

Reperi Stresi ka dhënë mendimin e tij përsa i përket lidhjes Beatrix-Donald. Reperi në një intervistë është shprehur se e gjykon shumë Beatrixën për veprimin që bëri në lidhje me trekëndëshin e dashurisë.

Sipas tij veprimi i saj ishte i shpifur dhe nuk kishte aspak të drejtë të ndërhynte në atë raport. Gjithashtu Stresi ka zbuluar se një nga asryet që ka mbështetur Bora Zemanin është pikërisht kjo.

Unë Borën nuk e njoh. E kam takuar në raste, në emisione në intervista. Është vajzë e mrekullueshme, është kinge. Në lidhje me sondazhin Beatrix apo Bora, kam mbrojtur Borën. Kam dhënë mendimin tim që Beatrix nuk i afrohet Borës fare.Për mua Donaldi është djalë shumë i mirë , e kam shumë shok, shkoj shumë mirë me të. Nuk mund ta gjykoj se ça ka bërë Donaldi, por gjykoj Beatrixën, shumë. Me dorë në zemër, ky është realiteti shqiptar dhe i femrave shqiptare, që bëjnë këto gjeste. Dikur Trixa ka qenë komentuese e  fotove dhe puthjeve të Donaldit dhe vajzës, ka qenë në komente, o sa mirë shkoni ju të dy, ky është një realitet i joni i hidhur që ndodh shpesh në komunitetin shqiptar.

S’ka pas të drejtë në atë lloj mënyre, ishte diçka e shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur, budalliqe. Shqipëria duhet të ecë përpara por jo nga këto gjëra. Ky është mendimi im”, shprehet Stresi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel ia thotë në sy Tanit/ Ironizon Donaldin, Monikën dhe Egzonën: Nuk i kam qejf ata

Publikuar

-

Nga

cna show

Kanë mbetur edhe pak javë nga finalja e madhe e Big Brother Vip. Tashmë loja është bërë edhe më e ashpër mes banorëve.

Gjatë javës ka patur shumë debate dhe përplasje mes tyre. Dy protagonistët kanë qenë Donaldi dhe Einxhel , të cilat kanë shpërthyer në debat me njëri-tjetrin që pas daljes së Dj Dagz.

Së fundi Einxhel është distancuar tërësisht nga ata dhe duket se po qëndron më së shumti pranë Ilirit me të cilin ka patur shumë përplasje në fillimet e saj në Big Brother.

LEXO EDHE:  Robert Berisha bën dedikimin e veçantë për të bijën/ Nora Istrefi i reziston dot fotos

LEXO EDHE:  Sara tërheq deklaratën për Gelianin/ Arjan Konomi bën komentin epik

Teksa qëndron vetëm, koreografi Tani i është afruar dhe i ka thënë pse nuk vjen të qëndrojmë të gjithë bashkë, me Donaldin, Monikën, Egzonën.

Einxhel nuk është përmbajtur aspak duke u shprehur se nuk ka qejf./A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet për lidhjen e Einxhel dhe Dagz: I shkreti, është…

Publikuar

-

Nga

cna show lajme

Stresi është një nga reperët, që gjithnjë me deklaratat që bën në intervista të ndryshme tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Duket se ende nuk është “shuar” konflikti apo përplasja që ka patur me moderatoren Einxhel Shkira, muaj më parë, ku u përdor një gjuhë shumë e ashpër në rrjetet sociale.

I ftuar së fundi, në një intervistë në “Stay tuned në MCN”, Stresi është shprehur se Einxhel nuk ka aspak lidhje me të qënit personazh “VIP”. Sipas reperit ajo është një egoiste, naive dhe nuk është aspak shembull për tu ndjekur.

Ai ka komentuar dhe lidhjen e saj me Dagz, duke thënë “i shkreti, është thjesht një peshk i madh”

LEXO EDHE:  Pse emigrojnë dhe kthehen përsëri gjermanët?

LEXO EDHE:  Jo mirë, por e domosdoshmeAjo vajzë, s’ka lidhje me Vip, ka nejt gjtihë kohën diskove, darkave. Është naive egoiste dhe nuk është fare shembull për tu ndjekur, sepse janë vajza të rritura, kanë prindër jashtë, Big Brother i ka bo puthu me njërin….I shkreti ai. Ai është si peshk, si peshk i madh” ,u shpreh reperi.

Ndërkaq, Stresi ka dhënë dhe mendimin e tij përsa i përket pyetjes që të gjithë e kanë për momentin, se kush do ta fitojë këtë Big Brother.

Unë mendoj se do ta fitoj Iliri, është edhe Donaldi, do ndahet mes Ilirit dhe Donaldit”, tha Stresi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE