Connect with Us

Picirukja erdhi/ Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

Showbizz

Picirukja erdhi/ Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

Publikuar

-

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës, ku shkruante: “Mezi po të presim picirukja jonë”.

Të gjithë janë bërë kuriozë se si do ta quajnë vajzën çifti, ndonëse në media është aluduar se do të jetë bashkim i emrave të dy prindërve “Marget”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Tha se është ‘sharlatan’ i artit/ Ermal Mamaqi i përgjigjet Alfred Trebickës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alfred Trebicka ka bërë një koment kritik në lidhje me filmat nga Bes Kallaku dhe Ermal Mamamqi duke u shprehur se atat të dy janë “sharlatanë të këtij arti”.

Ermal Mamaqi  është përgjigjur pas kritikave të ashpra.

Trebicka i quajti si “sharlatanë të artit”, por Mamaqi tha, se Trebicka nuk ka parë filmin, ndaj nuk mundet të gjykojë.“Ky reagim ka ardhur, ky personi që po fliste, që është profesor, janë sharlatanë etj.

Dhe në fund gazetarja e pyeti “e ke parë filmin?” Jo tha ai. Domethënë kjo bie se si mund të komentosh, gjykosh kur nuk ke parë filmin. Në datën 4 shkurt do të jemi në Tropojë, nëse do të ishte e vërtetë si do mund të shkonim në Tropojë”, u shpreh Ermal Mamaqi, i ftuar ne emisionin “Java”.

Kujtojmë se Trebicka u shpreh: “Këta janë sharlatanë të këtij arti të madh siç është kinemaja. Edhe trumpetojnë, kanë gjetur disa mjete financiare, ata e dijnë, s’më intereson fare kjo punë…”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada e këshillon t’i kushtojë më shumë vëmendje/ Einxhel e pranon: Arbri më pëlqen por…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e djeshme në “Big Brother Vip” ka qenë shumë e tensionuar.

Pas të gjithë atmosferës së krijuar dhe pas spektaklit të së martës mbrëma, Beniada dhe Einxhel kanë gjetur pak kohë të diskutojnë me njëra-tjetrën.

Beniada e ka këshilluar Einxhel që të afrohet më tepër me Arbrin dhe mos t’i refuzojë momentet kur ai kërkon shoqërinë e saj.‘’Mos e refuzo kur ai kërkon të afrohet, kushtoi pak më shumë vëmendje’’,- tha ajo.

Pas kësaj këshillë ishte Einxhel ajo e cila deklaroi se pëlqimi nda Arbrit është  por sipas saj nuk është as koha dhe vendi për të krijuar diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

‘’Mbase më pëlqen vërtetë por nuk është as koha as momenti”, është shprehur Einxhel./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I ra të fikët gjatë spektaklit/ Ndjekësit: Fifi jashtë, të mbaroi loja

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi është kthyer në një objekt debati pasi këngëtares i ra të fikët pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku!

Balina tha se Fifi po kërkonte vëmendje me reagimin e saj për puthjen e Sarës dhe Pajtimit dhe i kërkoi të mos ndërhynte!

Fifi nuk i priti aspak mirë këto fjalë dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në moment i ra të fikët! Ajo më pas u qetësua dhe pas një bisede me Arbanën në dhomën e rrëfimit vendosi të qëndronte!

Por nuk kanë pasur të njëjtin mendim ndjekësit e Big Brother Vip, një pjesë e madhe e të cilëve ka kërkuar që Fifi të largohet.MBRAPA??? PASI AKUZOVE E BERE SAREN ME QAJT?? PASI BERE BALINEN PER UJ TE FTOHT??? PASI PRISHE SPEKTAKLIN E SU REALIZUA SURPRIZA E DONALDIT??? PASI IA PRISHE NATEN PM E SARES??? PASI NUK MENDOVE AS PER FAMILJEN TENDE KUR U HODHE SI NEPERK??? IKKKKKKK OJ FIFIIII QËROHU JASHT”!

“Balina nuk te tha asnje gje po ty Fifi te erdhi inati nga videot qe e pave veten super xheloze pa diskutim !! Se ti Fifi kur ja ki bo Granitit kshtu si e ka ndi veten banoret tjer ! Mundesh me shty edhe pak po ti pe tregon veten se nuk mundesh me bashkjetu me njerzit se dashurojn“.

“Të mbaroi loja Fifi jasht”

Nxireni sot kte nga psikologet ose do e nxjerim ne te premten , nese psikologet e mbajn brenda keni deshtuar si produksion“, janë disa prej komenteve./CNA.al

LEXO TE PLOTE