Connect with Us

“Më fal që nuk jam aty për të të mbajtur dorën”/ Pas të gjithë zhurmës në rrjet, reagon motra e Fifit

Showbizz

“Më fal që nuk jam aty për të të mbajtur dorën”/ Pas të gjithë zhurmës në rrjet, reagon motra e Fifit

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Spektakli i mbrëmjes së djeshme në “Big Brother Vip” ishte i mbushur plot me surpeiza.

Kujtojmë se pas një debati me Balinën Fifi ka humbur ndjenjat live.

Pas kësaj Fifi tha se donte të dilte nga shtëpia por më vonë vendosi që të rrinte.

Arbana  ndërkohë zbuloi se ditëve në vazhdim këngëtarja do të vizitohet nga specialistët dhe do të vendoset nëse Fifi është në gjendje të vazhdojë lojën.

Pas të gjithë zhurmës që u bë edhe në mediat onlinë ka reaguar edhe motra e Fifit. Ajo është shprehur se i vjen keq që sinqeriteti i Fifit është keqpërdorur.

Motra ime e fortë. Më fal që nuk mund të jem aty dhe të të mbaja dorën dhe të të thoja se je njeriu më i drejtë dhe më zemrën më të madhe. Më vjen keq që sinqeriteti jot po keqpërdoret aq shumë. U luta shumë që të thuash se dua të dal, për të vetmen arsye se më ka marrë malli për ty dhe u gëzove që nuk e the sepse e di që do të reflektosh dhe do ti bindësh të gjithë se je një shpirt artisti. Është e vërtetë që nuk duhet fitorja e “Big Brother” para shëndetit tënd por e di që doe kalosh. Ka luar sfida më të rënda në jdhe e di se do e përballosh edhe këtë. Të dua shumë”, shkruan ajo ne postimin e saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nisin flirtimet e para mes Valonit dhe Beniadës: A do më mësosh…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Valon Shehu është banori më i ri që iu bashkua “Big Brother Vip” gjatë mbrëmjes së djeshme.

Kujtojmë se ai u shpreh se synon të jellë një frymë të re në shtëpi, sepse  në shtëpi mungon vendosmëria dhe burrëria.

Gjithashtu ai shprehu hapur pëlqimin për Beniadën.Në lidhje më këtë pëlqim Valoni nuk ka humbur aspak kohë dhe menjëherë ka nisur flirtimet e para me modelen, teksa banorët ishin mbledhur të gjithë bashkë. Ndërkohë që Beniada i ka folur italisht, Valoni ka thënë se nuk e flet atë gjuhë dhe do të kishte dëshirë që ajo ta mësonte.

Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht”, është shprehur konkurenti me ton flirtues./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Zbulohet lidhja e fshehtë e Atdheut/ Shfaqet në publik duke shkëmbyer puthje me vajzën bionde

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Atdhe Xheravina, ish konkurenti i “Përputhen”, ka qenë një nga emrat më të komentuar të sezonit të dytë.

Kujtojmë se ai doli nga emisioni çift me Sarën por dhidhja e tyre vazhdoi për shumë pak kohë.Si duket Atdheu është në një lidhje të re.

Ish konkurenti nga Gjakova është fotografuar pranë një vajze misterioze bionde. Fotot, tashmë virale janë postuar nga faqja “Kryefjala.com”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse flisni për seksin”?/ Arjani ironizon Ritvanën: Bën sikur ke ambicie

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë puntatës së djeshme në “Përputhen 2”  është transemetuar takimi i Ritvanës dhe Azemit.

Pjesa më e madhe e konkurentëve janë shprehur se Azemi emocionohet tepërt dhe ka vështirësi në të shprehur.

Prandaj edhe Ritvana, nisur nga kjo e quajti takimin si ‘takimin më të keq’, por pa i munguar respekt Azemit, thjesht sepse ai është ndryshe në prapaskenë dhe shumë i ngurtë në takim. Ajo tha se nuk mund t’ja shpejgonte me fjalë të tjera dhe e pranoi që kishte gabuar me termin e përdorur.Ky koment nuk është pritur aspak mirë nga Arjani i cili kritikoi disi me ironi Ritvanën.

Ai të folurën nuk e ka nga emocionet është pjesë e natyrës së tij. Mos dilni me një djalë dhe të thoni takimi më i keq, sepse ai nuk të bëri asgjë, as nuk të cënoi, as nuk të preku, as nuk të ofendoi.

Dakord nuk kishe shumë komunikim, po të kujtojmë takimet e tua me Argjendin në retrospektivë sot themi na hapët barkun. Më mirë një komunikim i tillë, sesa ato komunikime që dukeshin brilante dhe pastaj ishin një flluckë sapuni që u shuan dhe asgjë. Azemi është introvert, i mbyllyr. Pastaj pse flisni për seksin, për gratë e për këto? Flisni për një gjë kulturore. Na ke thënë që ke këto ambicie e këto gjëra dhe asnjë muhabet s’ke bërë. Mbeteni te vogëlsira.” , – tha ai./CNA.al

LEXO TE PLOTE