Connect with Us

I lidhur njëkohësisht me gjermanen dhe modelen shqiptare?/ Kledi Hysa zbulon të vërtetën

Showbizz

I lidhur njëkohësisht me gjermanen dhe modelen shqiptare?/ Kledi Hysa zbulon të vërtetën

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

I ftuar ditën e djeshme në emisionin “Live From Tirana”, Kledi Hysa zbuloi nëse i ruan ende kontaktet me Haulën, pasi deklaroi se ka një pëlqim fizik ndaj këngëtares Ramosaj.

Ish konkurenti është shprehur se komunikimi mes tij dhe Halulës ka qenë shumë pozitiv.

“Komunikimi me Haulën ka qenë shumë pozitiv, sepse ajo e dinte që i kam thënë që unë futem në një lojë psikologjike dhe që aty mund të ndodhin shumë gjëra që edhe kanë ndodh. Që çdo gjë që ndodh në atë shtëpi, ngel në atë shtëpi. Megjithëse ajo është ndjerë në disa situata jo mirë, që është normale. Këto do diskutohen me detaje kur unë të kthehem në Austri. Çdo gjë do sqarohet kur të shkoj atje”,- u shpreh modeli.

Ai është ndalur gjithashtu edhe tek marrëdhënia që ka me modelen shqiptare Kristina Baki. I pyetur se çfarë ka ndodhur realisht mes tij dhe Kristinës, Kledi tha:

“Unë s’kam pas asnjë lidhje me modele shqiptare. Do ishte mirë, por s’ka qenë. Kjo është histori, se ka mbi dhjetë vite. Ajo ka qenë shoqe e ngushtë e Adrolës, e cila ka qenë e martuar me çunin e dajës tim. Kam pasur bashkëpunime me agjensi të huaja dhe gjithmonë jam munduar të ndihmoj shqiptarët. Kam punuar me Kristinën në Bazel.

Kemi pasur një sfilatë dhe disa foto shooting bashkë. Kam qenë shumë krenar se njerëzit atje thonin ‘Uau’, si ka mundësi që janë kaq të bukura (shqiptaret)?. Kemi pasur vetëm bashkëpunim dhe si njeri atë e kam vlerësuar gjithmonë dhe e them dhe sot që Kristina është njeri i mrekullueshëm, si nga ana e punës, si nga karakteri dhe nga sjellja”, tregoi Kledi./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur”/ Stresi nuk kursen Beatrixën: Realitet i hidhur i femrave shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna show

Reperi Stresi ka dhënë mendimin e tij përsa i përket lidhjes Beatrix-Donald. Reperi në një intervistë është shprehur se e gjykon shumë Beatrixën për veprimin që bëri në lidhje me trekëndëshin e dashurisë.

Sipas tij veprimi i saj ishte i shpifur dhe nuk kishte aspak të drejtë të ndërhynte në atë raport. Gjithashtu Stresi ka zbuluar se një nga asryet që ka mbështetur Bora Zemanin është pikërisht kjo.

Unë Borën nuk e njoh. E kam takuar në raste, në emisione në intervista. Është vajzë e mrekullueshme, është kinge. Në lidhje me sondazhin Beatrix apo Bora, kam mbrojtur Borën. Kam dhënë mendimin tim që Beatrix nuk i afrohet Borës fare.Për mua Donaldi është djalë shumë i mirë , e kam shumë shok, shkoj shumë mirë me të. Nuk mund ta gjykoj se ça ka bërë Donaldi, por gjykoj Beatrixën, shumë. Me dorë në zemër, ky është realiteti shqiptar dhe i femrave shqiptare, që bëjnë këto gjeste. Dikur Trixa ka qenë komentuese e  fotove dhe puthjeve të Donaldit dhe vajzës, ka qenë në komente, o sa mirë shkoni ju të dy, ky është një realitet i joni i hidhur që ndodh shpesh në komunitetin shqiptar.

S’ka pas të drejtë në atë lloj mënyre, ishte diçka e shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur, budalliqe. Shqipëria duhet të ecë përpara por jo nga këto gjëra. Ky është mendimi im”, shprehet Stresi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel ia thotë në sy Tanit/ Ironizon Donaldin, Monikën dhe Egzonën: Nuk i kam qejf ata

Publikuar

-

Nga

cna show

Kanë mbetur edhe pak javë nga finalja e madhe e Big Brother Vip. Tashmë loja është bërë edhe më e ashpër mes banorëve.

Gjatë javës ka patur shumë debate dhe përplasje mes tyre. Dy protagonistët kanë qenë Donaldi dhe Einxhel , të cilat kanë shpërthyer në debat me njëri-tjetrin që pas daljes së Dj Dagz.

Së fundi Einxhel është distancuar tërësisht nga ata dhe duket se po qëndron më së shumti pranë Ilirit me të cilin ka patur shumë përplasje në fillimet e saj në Big Brother.

Teksa qëndron vetëm, koreografi Tani i është afruar dhe i ka thënë pse nuk vjen të qëndrojmë të gjithë bashkë, me Donaldin, Monikën, Egzonën.

Einxhel nuk është përmbajtur aspak duke u shprehur se nuk ka qejf./A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet për lidhjen e Einxhel dhe Dagz: I shkreti, është…

Publikuar

-

Nga

cna show lajme

Stresi është një nga reperët, që gjithnjë me deklaratat që bën në intervista të ndryshme tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Duket se ende nuk është “shuar” konflikti apo përplasja që ka patur me moderatoren Einxhel Shkira, muaj më parë, ku u përdor një gjuhë shumë e ashpër në rrjetet sociale.

I ftuar së fundi, në një intervistë në “Stay tuned në MCN”, Stresi është shprehur se Einxhel nuk ka aspak lidhje me të qënit personazh “VIP”. Sipas reperit ajo është një egoiste, naive dhe nuk është aspak shembull për tu ndjekur.

Ai ka komentuar dhe lidhjen e saj me Dagz, duke thënë “i shkreti, është thjesht një peshk i madh”Ajo vajzë, s’ka lidhje me Vip, ka nejt gjtihë kohën diskove, darkave. Është naive egoiste dhe nuk është fare shembull për tu ndjekur, sepse janë vajza të rritura, kanë prindër jashtë, Big Brother i ka bo puthu me njërin….I shkreti ai. Ai është si peshk, si peshk i madh” ,u shpreh reperi.

Ndërkaq, Stresi ka dhënë dhe mendimin e tij përsa i përket pyetjes që të gjithë e kanë për momentin, se kush do ta fitojë këtë Big Brother.

Unë mendoj se do ta fitoj Iliri, është edhe Donaldi, do ndahet mes Ilirit dhe Donaldit”, tha Stresi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE