Connect with Us

FOTO- Zbulohet lidhja e fshehtë e Atdheut/ Shfaqet në publik duke shkëmbyer puthje me vajzën bionde

Showbizz

FOTO- Zbulohet lidhja e fshehtë e Atdheut/ Shfaqet në publik duke shkëmbyer puthje me vajzën bionde

Publikuar

-

cna lajm show

Atdhe Xheravina, ish konkurenti i “Përputhen”, ka qenë një nga emrat më të komentuar të sezonit të dytë.

Kujtojmë se ai doli nga emisioni çift me Sarën por dhidhja e tyre vazhdoi për shumë pak kohë.

Si duket Atdheu është në një lidhje të re.

Ish konkurenti nga Gjakova është fotografuar pranë një vajze misterioze bionde. Fotot, tashmë virale janë postuar nga faqja “Kryefjala.com”./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Pse flisni për seksin”?/ Arjani ironizon Ritvanën: Bën sikur ke ambicie

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë puntatës së djeshme në “Përputhen 2”  është transemetuar takimi i Ritvanës dhe Azemit.

Pjesa më e madhe e konkurentëve janë shprehur se Azemi emocionohet tepërt dhe ka vështirësi në të shprehur.

Prandaj edhe Ritvana, nisur nga kjo e quajti takimin si ‘takimin më të keq’, por pa i munguar respekt Azemit, thjesht sepse ai është ndryshe në prapaskenë dhe shumë i ngurtë në takim. Ajo tha se nuk mund t’ja shpejgonte me fjalë të tjera dhe e pranoi që kishte gabuar me termin e përdorur.Ky koment nuk është pritur aspak mirë nga Arjani i cili kritikoi disi me ironi Ritvanën.

Ai të folurën nuk e ka nga emocionet është pjesë e natyrës së tij. Mos dilni me një djalë dhe të thoni takimi më i keq, sepse ai nuk të bëri asgjë, as nuk të cënoi, as nuk të preku, as nuk të ofendoi.

Dakord nuk kishe shumë komunikim, po të kujtojmë takimet e tua me Argjendin në retrospektivë sot themi na hapët barkun. Më mirë një komunikim i tillë, sesa ato komunikime që dukeshin brilante dhe pastaj ishin një flluckë sapuni që u shuan dhe asgjë. Azemi është introvert, i mbyllyr. Pastaj pse flisni për seksin, për gratë e për këto? Flisni për një gjë kulturore. Na ke thënë që ke këto ambicie e këto gjëra dhe asnjë muhabet s’ke bërë. Mbeteni te vogëlsira.” , – tha ai./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I lidhur njëkohësisht me gjermanen dhe modelen shqiptare?/ Kledi Hysa zbulon të vërtetën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

I ftuar ditën e djeshme në emisionin “Live From Tirana”, Kledi Hysa zbuloi nëse i ruan ende kontaktet me Haulën, pasi deklaroi se ka një pëlqim fizik ndaj këngëtares Ramosaj.

Ish konkurenti është shprehur se komunikimi mes tij dhe Halulës ka qenë shumë pozitiv.

“Komunikimi me Haulën ka qenë shumë pozitiv, sepse ajo e dinte që i kam thënë që unë futem në një lojë psikologjike dhe që aty mund të ndodhin shumë gjëra që edhe kanë ndodh. Që çdo gjë që ndodh në atë shtëpi, ngel në atë shtëpi. Megjithëse ajo është ndjerë në disa situata jo mirë, që është normale. Këto do diskutohen me detaje kur unë të kthehem në Austri. Çdo gjë do sqarohet kur të shkoj atje”,- u shpreh modeli.Ai është ndalur gjithashtu edhe tek marrëdhënia që ka me modelen shqiptare Kristina Baki. I pyetur se çfarë ka ndodhur realisht mes tij dhe Kristinës, Kledi tha:

“Unë s’kam pas asnjë lidhje me modele shqiptare. Do ishte mirë, por s’ka qenë. Kjo është histori, se ka mbi dhjetë vite. Ajo ka qenë shoqe e ngushtë e Adrolës, e cila ka qenë e martuar me çunin e dajës tim. Kam pasur bashkëpunime me agjensi të huaja dhe gjithmonë jam munduar të ndihmoj shqiptarët. Kam punuar me Kristinën në Bazel.

Kemi pasur një sfilatë dhe disa foto shooting bashkë. Kam qenë shumë krenar se njerëzit atje thonin ‘Uau’, si ka mundësi që janë kaq të bukura (shqiptaret)?. Kemi pasur vetëm bashkëpunim dhe si njeri atë e kam vlerësuar gjithmonë dhe e them dhe sot që Kristina është njeri i mrekullueshëm, si nga ana e punës, si nga karakteri dhe nga sjellja”, tregoi Kledi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Kendall Jenner feston 200 milionë ndjekës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kendall Jenner, tani ka 200 milionë ndjekës në faqe, të gjithë të varur nga çdo fjalë e saj për për fotot e familjes së saj të famshme dhe veshjet me stil.

Modelja, 26 vjeçe dhe Ylli i realitetit përdori platformën e saj për t’u dërguar “viba pozitive” fansave të saj, duke i falënderuar për mbështetjen e tyre. Duke ndarë një foto të një muzgu ëndërrimtar në plazh së bashku me vepra arti frymëzuese, ajo shkroi:

200m prej jush, ju dua’.

‘Po dërgoj vetëm viba pozitive dhe një përqafim virtual në grup! kujdesu për veten, duaje veten, kujtoji vetes çdo ditë sa të mrekullueshëm je!’

Ajo përfundoi me disa pohime motivuese: ‘JENI UNIK, JENI SPECIAL, JENI TË DASHUR.’Kendall ka bërë bujë në Instagram për vite me rradhë dhe në një moment kishte foton më të pëlqyer në faqe me një këputje mahnitëse të flokëve të saj të formuara në zemra rreth kokës.

Me 882 postime dhe një numër të madh postimesh, është e rrallë që çdo gjë që ajo poston të mos marrë miliona pëlqime, me një foto të saj të fundit në ‘Met Gala 2021 ‘që mburret me 13.1 milion pëlqime deri më tani.

Kendall ndan shpesh fotosesionet e saj të modës së lartë në Instagram, dhe së fundmi ka mbuluar ‘Vogue Germany’, duke postuar foto e buzëqeshur për fansat e saj.

Por pavarësisht numrit të madh të ndjekësve të saj, Kendall është ende anëtarja e tretë më e ndjekur e familjes Kardashian.

Mbi të ulet në vendin e dytë, Kim Kardashian me 264 ndjekës dhe në krye është motra e vogël Kylie me 282 milion./CNA.al

LEXO TE PLOTE