LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Supergol me roveshatë, Levandovski dhuron spektakël në Champions

23 Nëntor 2021, 18:14, Sport CNA

Bajern Mynih luan në transfertë përballë Dinamo Kievit. Kjo ndeshje nuk ka vlerë për gjermanët sepse ata e kanë siguruar kualifikimin për në raundin tjetër.

Bavarezët i kanë fituar të gjitha ndeshjet dhe janë shkëputur ndjeshëm në vendin e parë të Grupit E, me 12 pikë të grumbulluara. Ndërsa Dinamo e Kievit është në vendin e fundit me vetëm 1 pikë. Kjo sfidë vlen vetëm për prestigj për vendasit.

LIVE| DINAMO KIEV- BAJERN MYNIH 0-2

14? Levandovski, 42? Koman

 

Lajmet e fundit nga