Connect with Us

Një nga meshkujt më seksi/ Kush banori i ri që pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip

Showbizz

Një nga meshkujt më seksi/ Kush banori i ri që pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte në shtëpinë e Big Brother Vip pritet të hyjë një tjetër banor.

Bëhet fjalë për modelin Vigan Shehu, i icli edhe më parë ka qenë pjesë e Big Brother 6.

Sipas Prive.al, Vigani ka qenë sot në ambientet e Top Channel, për t’u njohur me vendin ku do të qëndrojë.

Ndër të tjera, Vigani është vëllai i këngëtarit të njohur Valon Shehu dhe vazhdimisht është përfolur për paraqitjen e jashtme.

LEXO EDHE:  Deklaroi publikisht se kishte tradhëtuar bashkëshorten/ Reagon vajza e Ilir Shaqirit

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një javë më parë shtëpisë së Big Brother iu bashkua Anotnela Berishaj dhe Meridian Ramçaj.  Ndërkohë në nominim janë tre vajzat, Beatrix Ramosaj, Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani.

Gjatë javës ka patur shumë debate mes banorëve, pas puthjesë së Sarës me Pajtimin.

Fifi ka qenë ajo që nuk e ka pritur mirë këtë veprim duke shprehur se mes tyre nuk ka asnjë shkëndijë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Mevlani mesazh Ledjanës/ “Të gënjen mendja se…”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dy prej personazheve më të përfolur në mediat rozë.

Të dy kanë qenë në qendër të vëmendjes për historinë e tyre të dashurisë që u krijua në Përputhen.

Por pas daljes nga emisioni ata u ndanë. Pas këtij momenti mes dyshes ka patur shumë thumba që duket se vazhdojnë edhe sot. Në shumë dalje të saj publike Ledjana është shprehur se nuk dëshiron ta takojë Mevlanin duke theksuar se ende e ka bllok në të gjithë rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Deklaroi publikisht se kishte tradhëtuar bashkëshorten/ Reagon vajza e Ilir Shaqirit

LEXO EDHE:  Sherri i tyre bëri xhiron e rrjetit/ Stresi habit me deklaratën për Einxhel pas hyrjes në “Big Brother Vip”Së fundi Mevlani ka publikuar një foto në Instastory dhe krahas lëshon edhe një thumb që dyshohet se është për ish konkurrenten.

“Fytyra ime kur dëgjoj që akoma të rren mendja se unë mendoj akoma për ty”, shkruan Mevlani./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Justin Biber bën dedikimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Je e imja përgjithmonë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber shpesh herë shfaq haptaz dashurinë e tij ndaj bashkëshortes, modeles Hailey Bieber.

Haley sot ka festuar 25 vjetorin dhe Justin ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ëmbla bashkëshortes së tij.Për bukuroshen time. Zemra ime te perket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i joti. Unë jam shumë i bekuar që jam i joti. Ti je e imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je mëse e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, “happy Bursday baby” të dua deri në fund të jetës dhe  pas saj”, shkruan Biber në një postim në Instagram./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas kësaj ka reaguar edhe motra e Sarah.LEXO EDHE:  Dy të eleminuara nga Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën në show

LEXO EDHE:  Deklaroi publikisht se kishte tradhëtuar bashkëshorten/ Reagon vajza e Ilir Shaqirit

Ditea ka dalë kundër Fifit duke ironizuar publikisht atë.

Ajo ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Dmth mos puthemi më se na mërzitet Fifi. Wow! Ik o Fifi gjej shoqet”, ka shkruar Ditea./CNA.al

LEXO TE PLOTE