Connect with Us

“Ndjekësit nuk janë mjet matës i famës”/ Einxhel “thumbon” Antonelën

Showbizz

“Ndjekësit nuk janë mjet matës i famës”/ Einxhel “thumbon” Antonelën

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të sotëm në “Big Brother Vip” është diskutuar mënyra si Antonela dhe Meridiani, dy konkurentët e rinj janë pritur nga banorët e tjerë.

Theksi u vendos më shumë tëk mënyra si Einxhel reagoi pasi Meridiani u shpreh se Antonela ka më shumë famë në pak muaj se sa Einxhel ja kamë ndër vite.

Antonela u shpreh se ajo tashmë është një njeri i njohur edhe pse fama ka ardhur nga një reality-show.

LEXO EDHE:  FOTOT-Temperaturat e larta “zhveshin” Antonelën/ Bjondina çmend ndjekësit

Sërish, gjatë spektaklit Einxhel i ka thënë Antonelës se ndjekësat në Instagram nuk janë mjet matës sa i famshmëm dhe vip je.

“Mua personalisht nuk më intereson sa ndjekës ke. Madje për mua ndjekësit nuk janë aspak met matës”, është shprehur Einxhel./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  Elena e “Big Brother” foto hot të realizuara nga i dashuri

LEXO EDHE:  Semi i propozon Granitit: Kur të dalim jashtë…

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  Elena e “Big Brother” foto hot të realizuara nga i dashuri

LEXO EDHE:  "Më keni nxjerr si njeri të cekët, skizofrene”/ Fifi debat të ashpër me Granitin: Fakti që je seksi…

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Je nis për djalë”/ Rudina Dembacaj tregon si e komplimenton Marku dhe do të habiteni

LEXO EDHE:  FOTOT-Temperaturat e larta “zhveshin” Antonelën/ Bjondina çmend ndjekësit 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE