Connect with Us

Mevlani mesazh Ledjanës/ “Të gënjen mendja se…”

Showbizz

Mevlani mesazh Ledjanës/ “Të gënjen mendja se…”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dy prej personazheve më të përfolur në mediat rozë.

Të dy kanë qenë në qendër të vëmendjes për historinë e tyre të dashurisë që u krijua në Përputhen.

Por pas daljes nga emisioni ata u ndanë. Pas këtij momenti mes dyshes ka patur shumë thumba që duket se vazhdojnë edhe sot. Në shumë dalje të saj publike Ledjana është shprehur se nuk dëshiron ta takojë Mevlanin duke theksuar se ende e ka bllok në të gjithë rrjetet sociale.

Së fundi Mevlani ka publikuar një foto në Instastory dhe krahas lëshon edhe një thumb që dyshohet se është për ish konkurrenten.

“Fytyra ime kur dëgjoj që akoma të rren mendja se unë mendoj akoma për ty”, shkruan Mevlani./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Justin Biber bën dedikimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Je e imja përgjithmonë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber shpesh herë shfaq haptaz dashurinë e tij ndaj bashkëshortes, modeles Hailey Bieber.

Haley sot ka festuar 25 vjetorin dhe Justin ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ëmbla bashkëshortes së tij.Për bukuroshen time. Zemra ime te perket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i joti. Unë jam shumë i bekuar që jam i joti. Ti je e imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je mëse e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, “happy Bursday baby” të dua deri në fund të jetës dhe  pas saj”, shkruan Biber në një postim në Instagram./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas kësaj ka reaguar edhe motra e Sarah.Ditea ka dalë kundër Fifit duke ironizuar publikisht atë.

Ajo ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Dmth mos puthemi më se na mërzitet Fifi. Wow! Ik o Fifi gjej shoqet”, ka shkruar Ditea./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Meridian janë dy konkurentet me të rinj të “Big Brother Vip”.

Pas hyrjes së tyre “Vëllai i Madh” ka paralajmëruar edhe një hyrje të re surprizë.

Së fundmi është publikuar promo e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” dhe tregohet shumë qarte se banori që do të hyjë do habisë të gjithë.

Na mbetet të presim për të parë se kush do të jetë personazhi vip më i ri në shtëpi./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE