Connect with Us

Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

Showbizz

Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lidhja e Borës me Donaldin është komentuar shumë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se në lidhje me këtë ditët e fundit është diskutuar shumë ditët e fundit në shtëpi.

Gjatë mbrëmjes së sotmë është folur në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në këtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë.

LEXO EDHE:  E papritur/ Fifi shpërthen në lot: “Nuk dua të bëhem pengesë për Granitin dhe Semin”

Gjatë spektaklit të sotëm Donaldi ka dhënë një tjetër deklaratë për Borën.

“Nuk dua të përmendem vetëm për këtë pjesë. Unë e dija që do të kishte situata të sikletshme

Gjithsesi nuk më vjen keq sepse Semi është shumë protekstive ndaj shoqes së saj. Mbi të gjitha është historia më e bukur që unë kam pasur”, është shprehur Donaldi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Balina mbështet hapur Beatriksën dhe Donaldin: Ju bënë gjyq moralist

LEXO EDHE:  Balina mbështet hapur Beatriksën dhe Donaldin: Ju bënë gjyq moralist

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Arjola xheloze për Beatrix?/ Komenton takimin e Kledit me këngëtaren

LEXO EDHE:  Balina mbështet hapur Beatriksën dhe Donaldin: Ju bënë gjyq moralist

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  E papritur/ Fifi shpërthen në lot: “Nuk dua të bëhem pengesë për Granitin dhe Semin”

LEXO EDHE:  Debate të ashpra në “Big Brother”/ Donaldi krahë Semit

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE