Connect with Us

Pas debatit të fortë Fifi ironizon banorët: Na bëjnë moral…

Showbizz

Pas debatit të fortë Fifi ironizon banorët: Na bëjnë moral…

Publikuar

-

cna lajm show

Përplasja e Fifit me Sarën ka krijuar një tension shumë të madh në shtëpi ditën e sotme.

Kujtojmë se Sarah ka shkëmbyer një puthje me Dj, Pajtimin, ndërkohë Fifi i është vënë kundër duke u shprehur gjithashtu se Sarah po bën lojë.

Pas kësaj deklaratë blogerja është prejur shumë madje shpërtheu në lot.

Banorët ju vunë kundër Fifit duke lënë të nënkuptuar se ajo nuk ka të drejtë të ndërhyjë.

LEXO EDHE:  “Nesër marr valixhet dhe iki”/ Graniti sqaron njëherë e mirë marrëdhëniet me vajzat në Big Brother

Në lidhje me reagimin e tre si duket Fifi është prejur shumë, madje në një moment e nervozuar është shprehur: “Pa na bëjnë moral…”/CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Tronditëse/ Vritet modelja e njohur, shoqja e saj në gjendje koma

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një modele e njohur ne Los Angeles është gjetur e vrarë.

Trupi i pajetë i modeles së njohur Christy Giles u gjet përpara një spitali të Los Angeles dhe policia është vënë në lëvizje për të zbuluar autorët e krimit të rëndë.

Familja e modeles së njohur i ka drejtuar një lutje të gjithë atrye që mund të kenë informacione mbi orët e fundit të saj të jetës, që të bashkëpunojnë me forcat e rendit e t`i tregojnë cfarë dinë.

LEXO EDHE:  ‘Bleona u sigurua që t’ia njihnit emrin’/Veshja e Bleonës në Oscars 2018

LEXO EDHE:  Më në fund! Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhjeGiles, 24 vjece, u pa për herë të fundit në një festë. Më vonë, ajo dhe dizajnerja Hilda Marcela Cabrales-Arzola, 26 vjecare, u gjetën në rrugë disa orë pas njëra-tjetrës. Giles kishte ndërruar jetë, ndërsa Cabrales-Arzola është në koma.

Medohet se Giles është droguar përpara se të vritej, partneri i saj tha se ajo kurrë nuk do të merrte vetë lëndë narkotike, por thotë se dikush ia ka administruar me forcë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Truproja zbulon më shumë nga jeta intime e Mike Tyson: Vetëm seksi mund ta zbuste fuqinë e tij

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ish truroja dhe shoferi i Mike Tyson ka zbuluar më shumë nga jeta intime e boksierit legjendar.

Siç tha ai, legjenda e boksit kishte aq shumë adrenalinë, saqë nëse nuk bënte seks mund të vriste kundërshtarët e tij në ring.

Madje ai ka rrëfyer se ai kryente marrëdhenie seksuale me fanset e tij para ndeshjeve, të cilat e vizitonin disa ora apo edhe disa minuta para fillimit.“Një nga sekretet më të mëdha të Majk ishte se ai duhej të bënte seks në dhomat e zhveshjes para ndeshjeve. Më duhej të gjeja një grup, pavarësisht se kush ishin ata. Ishte sikur të thoshte “nëse nuk shkarkoj, do ta vras ndonjë”.

“Majkut i duhej të pushonte dhe të çlodhej pak. Kështu që unë kisha vajza të fshehura në banja dhe dhoma zhveshjeje .Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t’u çlodhur”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbenita Ismaili i ëmbëlson ditën ndjekësve/ Poston foto me vajzën e saj

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismaili është një nga modelet më seksi shqipatre. Ajo prej kohësh ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me reperin Fero, me të cilin ka edhe një vajzë Ninën.

Arbenita njihet gjithashtu edhe për fofot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

LEXO EDHE:  I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë

LEXO EDHE:  Bukuroshet shqiptare që çmendën meshkujt në Instagram/ Fotot që do t’iu bëjnë për “ujë të ftohtë”

Së fundmi Arbenita ka ëmbëlsuar ditën e ndjekësve duke postuar foto me vajzën e saj.Të dyja duken të veshura me të bardha dhe Arbenita sërish ka treguar se fiziku i saj edhe pas lindjes është perfekt.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE