Connect with Us

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Showbizz

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Publikuar

-

cna lajm show

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas kësaj ka reaguar edhe motra e Sarah.

LEXO EDHE:  As Dojna as Luana s’do ta prezantojnë Big Brother VIP! “Top Channel” merr vendimin drastik

Ditea ka dalë kundër Fifit duke ironizuar publikisht atë.

Ajo ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Dmth mos puthemi më se na mërzitet Fifi. Wow! Ik o Fifi gjej shoqet”, ka shkruar Ditea./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Meridian janë dy konkurentet me të rinj të “Big Brother Vip”.

Pas hyrjes së tyre “Vëllai i Madh” ka paralajmëruar edhe një hyrje të re surprizë.

Së fundmi është publikuar promo e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” dhe tregohet shumë qarte se banori që do të hyjë do habisë të gjithë.

LEXO EDHE:  Telefon brenda shtëpisë së Big Brother Vip?/ Zbulohet e vërteta

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

Na mbetet të presim për të parë se kush do të jetë personazhi vip më i ri në shtëpi./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sarah shkëmben një puthje tjetër me Dj Pm/ Ndjekësi bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Puthja e shkëmbyer mes Sarah dhe dj Pajtimit krijoi një zhurmë shumë të madhe brenda në shtëpi.

Kujtojmë se Fifi reagoi shumë keq, madje akuzoi Sarën se po luan lojë dhe po përfshin e dhe Pajtimin në këtë lojë.

Pas kësaj Sara ka shpërthyer në lot.

Banorët ju kundërvunë Fifi dhe kjo e fundmit nuk e priti aspak mirë këtë pjesë.

Së fundmi Sara dhe Pajtimi ka shkëmbyer një tjetër puthje. Njëri nga ndjekësit ka lënë një koment shumë epic në lidhej me këtë moment: A i moret leje Fifit para se mu puth se kercet shkopi pastaj, sa te embel jeni”, shkruan ndjekësi./CNA.alLEXO EDHE:  As Dojna as Luana s’do ta prezantojnë Big Brother VIP! “Top Channel” merr vendimin drastik

LEXO EDHE:  Fiorentina sqaron Ambrën: S’jam xheloze për ty

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je legeni më i madh në histori”/ Ritvana “kryqëzon” Argjendin: S’kam dashur as të të shoh…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Para një jave Argjendi deklaroi publikisht se do të largohej nga “Përputhen”. Para se të largohej  ai bëri një deklaratë shumë të bujshme në lidhje më Ritvanën. Ai ka treguar se është takuar shpesh herë  me Ritvanën në shtëpinë e tij.

Ritvana i ka mohuar këto akuza.

Së fundmi Argjendi ka qenë i ftuar në një emision ku sërish tregoi se ata ishin takuar shpesh here bashkë.Pas kësaj ka reaguar direkt Ritvana.

Marr shkas nga video që u publikua sot. Djali në fjalë që mashtron me guximin më të frikshëm që kam parë deri sot, thotë që ‘po kryqëzohej një vajzë në komente, po ruaja imazhin e saj’, ti po ruaje imazhin tënd, arsyen pse e dimë të dy shumë mirë. Apo duhet të nxjerr biseda të tjera të ardhura në inboxin tim? Qysh pas kthimit tim në program, unë s’kam dashur as të të shoh me sy sepse je treguar legeni më i madh në histori në atë bisedë që ne kemi pas (dhe prapë kam dëshmitar se ka qenë me zë të lartë telefonata) sesa doja të kisha t’bëja me ty duket nga takimi ynë i fundit, mendo të të vija në shtëpi ty kur s’doja as të të shihja me sy, mundësisht ka dëshmitar që as mirëmëngjes s’të kam thënë më kurrë se mëngjesi s’është kurrë i mirë me njerëz që mashtrojnë për të hequr fokusin nga e vërteta”, shkruan Ritvana në Instastory./CNA.al

LEXO TE PLOTE