Connect with Us

Justin Biber bën dedikimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Je e imja përgjithmonë

Showbizz

Justin Biber bën dedikimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Je e imja përgjithmonë

Publikuar

-

cna lajm show

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber shpesh herë shfaq haptaz dashurinë e tij ndaj bashkëshortes, modeles Hailey Bieber.

Haley sot ka festuar 25 vjetorin dhe Justin ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ëmbla bashkëshortes së tij.

Për bukuroshen time. Zemra ime te perket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i joti. Unë jam shumë i bekuar që jam i joti. Ti je e imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je mëse e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, “happy Bursday baby” të dua deri në fund të jetës dhe  pas saj”, shkruan Biber në një postim në Instagram./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas kësaj ka reaguar edhe motra e Sarah.LEXO EDHE:  FOTO-Nevina Shtylla feston ditëlindjen/ Moderatorja merr surprizën e bukur në mesnatë

LEXO EDHE:  Sazan Guri shtrohet në spital/ Zbulon surprizën që i bëjnë infermieret për ditëlindjen

Ditea ka dalë kundër Fifit duke ironizuar publikisht atë.

Ajo ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Dmth mos puthemi më se na mërzitet Fifi. Wow! Ik o Fifi gjej shoqet”, ka shkruar Ditea./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Meridian janë dy konkurentet me të rinj të “Big Brother Vip”.

Pas hyrjes së tyre “Vëllai i Madh” ka paralajmëruar edhe një hyrje të re surprizë.

Së fundmi është publikuar promo e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” dhe tregohet shumë qarte se banori që do të hyjë do habisë të gjithë.

LEXO EDHE:  Sot do të festonte ditëlindjen/ Land Hysi dhe Aurela Gaçe kujtojnë Dr Florin me fjalët prekëse

LEXO EDHE:  Nëse jeni shëndoshur pas martesës e ka fajin vetëm kjo gjë

Na mbetet të presim për të parë se kush do të jetë personazhi vip më i ri në shtëpi./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sarah shkëmben një puthje tjetër me Dj Pm/ Ndjekësi bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Puthja e shkëmbyer mes Sarah dhe dj Pajtimit krijoi një zhurmë shumë të madhe brenda në shtëpi.

Kujtojmë se Fifi reagoi shumë keq, madje akuzoi Sarën se po luan lojë dhe po përfshin e dhe Pajtimin në këtë lojë.

Pas kësaj Sara ka shpërthyer në lot.

Banorët ju kundërvunë Fifi dhe kjo e fundmit nuk e priti aspak mirë këtë pjesë.

Së fundmi Sara dhe Pajtimi ka shkëmbyer një tjetër puthje. Njëri nga ndjekësit ka lënë një koment shumë epic në lidhej me këtë moment: A i moret leje Fifit para se mu puth se kercet shkopi pastaj, sa te embel jeni”, shkruan ndjekësi./CNA.alLEXO EDHE:  Çfarëëëëë?! Cara Delevigne feston ditëlindjen e të dashurës në vendin më të pazakontë

LEXO EDHE:  Çfarëëëëë?! Cara Delevigne feston ditëlindjen e të dashurës në vendin më të pazakontë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE