Connect with Us

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Showbizz

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Meridian janë dy konkurentet me të rinj të “Big Brother Vip”.

Pas hyrjes së tyre “Vëllai i Madh” ka paralajmëruar edhe një hyrje të re surprizë.

Së fundmi është publikuar promo e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” dhe tregohet shumë qarte se banori që do të hyjë do habisë të gjithë.

LEXO EDHE:  Një tjetër "rreng" po planifikohet në shtëpinë e Big Brother/ Monika, Fifi, Iliri dhe Arjola planifikojnë të fshehin makinerinë e kafes

Na mbetet të presim për të parë se kush do të jetë personazhi vip më i ri në shtëpi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Sarah shkëmben një puthje tjetër me Dj Pm/ Ndjekësi bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Puthja e shkëmbyer mes Sarah dhe dj Pajtimit krijoi një zhurmë shumë të madhe brenda në shtëpi.

Kujtojmë se Fifi reagoi shumë keq, madje akuzoi Sarën se po luan lojë dhe po përfshin e dhe Pajtimin në këtë lojë.

Pas kësaj Sara ka shpërthyer në lot.

Banorët ju kundërvunë Fifi dhe kjo e fundmit nuk e priti aspak mirë këtë pjesë.

Së fundmi Sara dhe Pajtimi ka shkëmbyer një tjetër puthje. Njëri nga ndjekësit ka lënë një koment shumë epic në lidhej me këtë moment: A i moret leje Fifit para se mu puth se kercet shkopi pastaj, sa te embel jeni”, shkruan ndjekësi./CNA.alLEXO EDHE:  VIDEO- Surprizohet Donaldi/ Romeo fluturon me parashutë mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  Një tjetër “rreng” po planifikohet në shtëpinë e Big Brother/ Monika, Fifi, Iliri dhe Arjola planifikojnë të fshehin makinerinë e kafes

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je legeni më i madh në histori”/ Ritvana “kryqëzon” Argjendin: S’kam dashur as të të shoh…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Para një jave Argjendi deklaroi publikisht se do të largohej nga “Përputhen”. Para se të largohej  ai bëri një deklaratë shumë të bujshme në lidhje më Ritvanën. Ai ka treguar se është takuar shpesh herë  me Ritvanën në shtëpinë e tij.

Ritvana i ka mohuar këto akuza.

Së fundmi Argjendi ka qenë i ftuar në një emision ku sërish tregoi se ata ishin takuar shpesh here bashkë.Pas kësaj ka reaguar direkt Ritvana.

Marr shkas nga video që u publikua sot. Djali në fjalë që mashtron me guximin më të frikshëm që kam parë deri sot, thotë që ‘po kryqëzohej një vajzë në komente, po ruaja imazhin e saj’, ti po ruaje imazhin tënd, arsyen pse e dimë të dy shumë mirë. Apo duhet të nxjerr biseda të tjera të ardhura në inboxin tim? Qysh pas kthimit tim në program, unë s’kam dashur as të të shoh me sy sepse je treguar legeni më i madh në histori në atë bisedë që ne kemi pas (dhe prapë kam dëshmitar se ka qenë me zë të lartë telefonata) sesa doja të kisha t’bëja me ty duket nga takimi ynë i fundit, mendo të të vija në shtëpi ty kur s’doja as të të shihja me sy, mundësisht ka dëshmitar që as mirëmëngjes s’të kam thënë më kurrë se mëngjesi s’është kurrë i mirë me njerëz që mashtrojnë për të hequr fokusin nga e vërteta”, shkruan Ritvana në Instastory./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

‘Plas’ xhelozia në “Përputhen”/ Bruno i kërkon llogari Efit për njërin nga konkurentët

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së sotme është transmetuar në “Përputhen” takimi i Efit dhe Brunos.

Që në hyrje Efi ka treguar se është tatuazhiste dhe make up artist, kështuqë edhe takimin dyshja ka vendisur ta zhvillojë në studion e saj.

Në në moment Bruno i ka ‘kërkuar’ llogari Efit se përse e mbron aq shumë Bashkimin, pas një debati që ai pati më të.

LEXO EDHE:  Sërish diskutime në shtëpinë e “Big Brother”/ Çfarë patën banorët këtë herë?

LEXO EDHE:  “Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet Fifit

Nga ana tjetar Efi është përgjigjur: “E mbroja sepse ashtu e pashë të arsyeshme”.Më tej Bruno ka vijuar me xhelozinë e tij: “Ku qëndron ti më Bashkimin”?

“Kam menduar ta njoh më shumë, pa marrë parsysh rrethanat. Tani mendoj se ai pëlqen Alvisën”, është përgjigjur Efi./CNA.al

LEXO TE PLOTE