Connect with Us

E papritur/ Dj Pm refuzon darkën me Sarën, çfarë po ndodh mes dyshes

Showbizz

E papritur/ Dj Pm refuzon darkën me Sarën, çfarë po ndodh mes dyshes

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm dhe Sara duket se nuk po e gjejnë dot rrugën për të krijuar një lidhje mes tyre.

Së fundi, dyshja kanë patur shumë diskutime me njëri-tjetrin, madje kanë deklaruar se mes tyre nuk ka shkëndijë dhe se nuk e shohin dot njëri-tjetrin më shumë se shokë.

Por kjo sërish është hedhur poshtë nga vetë ata. Dj Pm është shprehur se nuk ka marrë asnjë sinjal nga Sara, dhe në këtë mënyrë nuk mund të vazhdojë të mendojë se mund të ketë diçka më shumë me të.

LEXO EDHE:  Rama takon Mitsotakis/ Dalin pamjet nga darka, diskutohet edhe për çështjen e detit

Madje ai ka refuzuar dhe darkën speciale të organizuar mbrëmë nga Big Brother. Edhe pse ishin të zgjedhurit e banorëve, Pm ka refuzuar me ngulm të darkojë me të.

Më pas ai i ka kërkuar falje duke i treguar dhe arsyen pse nuk e pranoi./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  Martin refuzon Anderson

LEXO EDHE:  Mbledhja e Konferencës së Kryetarëve/ Balla: Kuvendi do shqyrtojë dy dekretet që refuzoi presidenti“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Thellohet ngërçi i Gjykatës Kushtetuese/ KED refuzon Metën

LEXO EDHE:  Mbledhja e Konferencës së Kryetarëve/ Balla: Kuvendi do shqyrtojë dy dekretet që refuzoi presidenti

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE

Showbizz

DJ PM reagon pas eleminimit të DJ Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri janë bërë dy eleminime.

Kjo pasi fillimisht është eleminuar Xhesiara, e cila ishte në nominime me Tanin dhe Egzonën dhe më pas Arbëri.

Ky i fundit fillimisht ishte në garë më miikun e ngushtë si një banorë i vetëm dhe pas largimit të Pajtimit si një konkurrent i vetëm.

LEXO EDHE:  Mbledhja e Konferencës së Kryetarëve/ Balla: Kuvendi do shqyrtojë dy dekretet që refuzoi presidenti

LEXO EDHE:  Martin refuzon AndersonDJ PM pas kësaj ka bërë një reagim  publik duke treguar mbështetjen për mikun e tij, shkruan shqip.com

“Krenar me ty vëlla, tash është koha #PMandDagz. Të dua vëlla deri në vdekje”, u shpreh ai.

Ndryshe, Arbëri është eleminuar pasi ishte në nominime me të dashurën e tij, Einxhel Shkira.

LEXO TE PLOTE