Connect with Us

Java mbyllet pa luhatje në tregun valutor/ Mësoni me sa këmbehet Euro, Dollari dhe Paundi

Ekonomi

Java mbyllet pa luhatje në tregun valutor/ Mësoni me sa këmbehet Euro, Dollari dhe Paundi

Publikuar

-

cna lajme ekonomi

Monedhat e huaja po e mbyllin këtë javë pa luhatje në tregun valutor.

Si në shitje ashtu edhe në blerje, vlerat kanë qenë të njëjta, gjatë gjithë javës.

Edhe e Diela e 21 Nëntorit, mbyllet me të njëjtat vlera.

Dollari amerikan blihet 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Euro blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

LEXO EDHE:  Dashuria, paratë apo humori?/ Ja, cilat janë shenjat me fat për sot

Paundi britanik, blihet me 140.6 Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet  me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor për të gjitha monedhat e huaja, sipas Credins Bank./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Ekonomi

Këmbimi valutor/ Ja me sa blihet monedha europiane dhe amerikane sot

Publikuar

-

Nga

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Monedha e eurozonës blihet 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet  140.6 Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

LEXO EDHE:  Lajmi më i fundit nga moti/Edhe pak orë na ndajnë nga …!

LEXO EDHE:  Rrebeshe dhe stuhi/Me çfarë do përballemi ditët në vijim

Këmbimi valutor i monedhave europiane apo amerikane ka mbetur e pandryshueshme në krahasim me një ditë më parë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor për ditën e sotme, sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Monedhat e huaja, “stopojnë” përballë Lekut/ Këmbimi valutor, 19 Nëntor 2021

Publikuar

-

Nga

Tregu valutor, duket se është stopuar. Prej disa ditësh monedhat e huaja, vijojnë të këmbehen si në shitje ashtu edhe në blerje, në vlera të njëjta.

Dollari amerikan në tregun valutor sot këmbehet në blerje me 104.1 Lekë dhe në shitje me 109.3 Lekë.

Euro blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

LEXO EDHE:  Rrebeshe dhe stuhi/Me çfarë do përballemi ditët në vijim

LEXO EDHE:  Rrebeshe dhe stuhi/Me çfarë do përballemi ditët në vijim

Paundi britanik blihet me 140.6 Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.

Ndërsa Dollari kanadez blihet me  82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor për ditën e sotme, sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Nuk ka luhatje të monedhave të huaja përballë Lekut/ Këmbimi valutor, 17 Nëntor 2021

Publikuar

-

Nga

cna lajme ekonomi

Në tregun valutor,  sot Dollari amerikan blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Monedha e Eurozonës, blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.6  Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë, ndërsa Dollari kanadez blihet me 82.6 lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

LEXO EDHE:  “Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 9 Nëntor 2021

LEXO EDHE:  Rrebeshe dhe stuhi/Me çfarë do përballemi ditët në vijim

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor edhe për monedhat e tejra të huaja, sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE