LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi javor i dashurisë/ Zbuloni surprizat që rezervojnë yjet për ju dhe njeriun tuaj të zemrës

21 Nëntor 2021, 08:56, Horoskopi CNA
Horoskopi javor i dashurisë/ Zbuloni surprizat që rezervojnë yjet

Gjatë javës do të keni një bisedë interesante me një mashkull, i cili mund të ketë lindur në shenjën e Binjakëve, Peshores apo Ujorit.

Java parathotë një ëndërr emocionale që lidhet me një person që është në Botën Tjetër. Ky takim në botën paralele nuk do të jetë i rastësishëm dhe shpresoj ta mbani mend mirë mesazhin që ju jep ne aspektin e dashurisë.

Disa prej jush do të preferojnë të fokusohen në përvoja interesante në dashuri ose me miqtë.Java do jetë e favorshme për përfaqësuesit e pamartuar të kësaj shenje të zodiakut, të cilët përpiqen të krijojnë një miqësi apo dashuri të re romantike. Njohje të reja ose zhvillime të papritura interesante të një marrëdhënieje tashmë të krijuar janë të mundshme.

Binjakët

Do të përpiqeni të pastroni çështje apo marrëdhënie të pazgjidhura. Kjo do t’ju jepet me lehtësi më të madhe dhe me rezultate më pozitive. Angazhimet tuaja familjare në lidhje me shtëpinë tuaj do të jenë gjithashtu prioriteti juaj gjatë javës. Do të shpenzoni më shumë kohë duke u kujdesur për një pronë që zotëroni ose jeni përgjegjës për të. Kjo javë mund t’ju sjellë fat me gjërat që ju kanë shqetësuar javët e fundit. Dinamika e ngjarjeve këtë javë do t’ju kërkojë të mendoni shumë më seriozisht përpara çdo vendimi apo veprimi. Ndonjëherë do të dëshironi këshilla, mbështetje ose ndihmë nga një mashkull.

Gaforja

Kjo javë sjell një sërë surprizash për familjen tuaj. Disa mund të kenë një marrëdhënie me të afërmit ose miqtë e familjes suaj që jetojnë afër ose larg. Vizitat familjare, takimet dhe udhëtimet janë të mundshme gjatë javës. Kjo do të jetë një javë e favorshme për një fejesë apo martesë, për ata që planifikojnë një event të tillë apo kanë një ftesë për të marrë pjesë.

Gjatë javës 22-28 nëntor, në rrethin tuaj të afërmve, miqve apo kolegëve do të shfaqen persona të rinj me të cilet mund te keni nje lidhje romantike. Kujdes…Në fillim do të jeni të prirur për paragjykime apo paragjykime ndaj këtyre personave, por mos nxitoni në përfundimet tuaja.

Virgjëresha

Në jetën tuaj të dashurisë, ka një probabilitet të lartë për kundërshtime të pakëndshme që lidhen me keqkuptimin ose fyerjen nga ana e partnerit. Manifestimet e xhelozisë (si ndikim këtë javë) vetëm sa do ta komplikojnë marrëdhënien tuaj. As prania e një fëmije në marrëdhënien tuaj nuk do t’ju ndihmojë.

Peshorja

Në përgjithësi, kjo mund të jetë një kohë e mirë për ju nëse mund të ruani vetëkontrollin në veprimet tuaja, në mënyrë që të mos lëndoni emocionalisht njerëzit që janë të rëndësishëm për ju. Kujdes nëse nuk mbani vetkontroll, e dashura/ i dashuri juaj do largohet prej jush.

Akrepi

Meshkujt do të ndeshen me njerëz të pakëndshëm me të cilët do ta kenë të vështirë të komunikojnë. Marrëdhëniet tuaja me personat e lindur në shenjën e Bricjapit, Demit ose Virgjëreshës do të kërkojnë vëmendje. Në përgjithësi, java do t’ju ofrojë disa mundësi ose mundësi për të njohur njerez te rinj ose per te realizuar planet ose idetë tuaja të rëndësishme. Telashet nuk do të zgjasin shumë, por nuk duhet nënvlerësuar.

Shigjetari

Në dashuri do ketë surpriza të ndryshme, situata të papritura që do të ndryshojnë marrëdhënien tuaj, shpresoj për më të mirën.

Bricjapi

Njohjet e reja romantike të krijuara këtë javë do të jenë të shkurtra, por ndoshta do të ruani një marrëdhënie miqësore. Djemtë dhe vajzat do të duhet të ngadalësojnë pritshmëritë e tyre dhe t’i japin vetes më shumë kohë për aktivitete serioze. Një vizion i ri ose zhvillim i ngjarjeve nga e kaluara juaj e afërt është e afërt. Konfliktet, aty ku ndodhin, do të lidhen kryesisht me jetën tuaj të dashurisë ose qëndrimin tuaj joserioz ndaj jetës. Meshkujt do të kenë patjetër nevojë për dashuri, butësi, romancë dhe aventura, pavarësisht nëse janë beqarë apo kanë një grua. Shpresojmë që partneri juaj t’i ndiejë si duhet nxitjet dhe dëshirat tuaja, përndryshe janë të mundshme shumë kundërshtime dhe konflikte të pakëndshme. Kjo do të jetë një javë e favorshme për përmirësime në shtëpi, për ndryshime që lidhen me stinën e dimrit dhe jo vetëm.

Meshkujt do të kenë kontakte me njerëz nga e kaluara e tyre, të cilët do të shfaqen papritur në rrjetet sociale ose në një takim të papritur në një vend publik. Shumë do të udhëtojnë gjatë këtyre shtatë ditëve ose do të marrin lajme që do të përcaktojnë planet tuaja për kohën deri në fund të vitit. Ka gjasa të papritura ose para shtesë, më shumë takime me njerëz të ndryshëm në qytetin ose fshatin ku jetoni me te cilin mund te bini ne dashuri.

Peshqit

Java do jetë interesante për jetën e dashurisë së meshkujve dhe veçanërisht për ata që nuk kanë një lidhje serioze. Do të kënaqeni duke komunikuar me personat e lindur në shenjën e Binjakëve, Peshores apo Ujorit, pasi do të jenë një burim informacioni të rëndësishëm për ju. Mbroni sendet tuaja personale nga humbja ose dëmtimi, vjedhja ose shkatërrimi i paqëllimshëm.Marrëdhëniet bashkëshortore të femrave do të zhvillohen normalisht pa shumë tensione. Megjithatë, për të pamartuarit ka ditë trishtimi ose zhgënjimi, qoftë për shkak të mungesës së partnerit ose për shkak të një zgjedhjeje të pasuksesshme, të papërshtatshme të njërit. Surprizat gjatë këtyre shtatë ditëve për femrat do të lidhen me ngjarje apo persona nga e kaluara juaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga