Connect with Us

Meridiani këshillon Fifin/ Këngëtarja: Betohem në Zot, qëkur ka dalë Graniti nuk jam në terezi

Showbizz

Meridiani këshillon Fifin/ Këngëtarja: Betohem në Zot, qëkur ka dalë Graniti nuk jam në terezi

Publikuar

-

/
cna lajm show

Mbrëmjen e kaluar pjesë e Big Brother Vip janë bërë dy personazhe, Meridian Ramçaj dhe ish konkurrentja e Përputhen Antonela Berisha.

Kjo ishte një surprizë për të gjithë publikun pasi në fillim ata u shfaqën si opinionistët e mbrëmjes.

Pas spektaklit Meridiani dhe Antonela iu bashkuan banorëve dhe menjëherë kanë filluar të pozicionohen.

Gjatë ditës së sotme, Meridiani është treguar shumë i afërt me Fifin duke e këshilluar të jetë më e qeshur dhe jo gjithë kohën e mërzitur.

Fifi nga ana tjetër është shprehur se që prej daljes së Granitit nuk ka qenë mirë pasi mendon se e ka penalizuar lojën e tij brenda shtëpisë.

LEXO EDHE:  Sa njerëz mund të shtyjë drejt varfërisë COVID-19, çfarë thotë raporti i Bankës Botërore

E mban mend kur dole e preferuara e publikut si ke qenë. Tu qesh tu kcy, nuk ke qenë duke i fshirë hundët. Bëj dallimin kur ke qenë duke qesh, kur ke qenë duke qarë”, i tha Meridiani.

Betohem në Zot, qëkur ka dalë Graniti unë nuk jam në terezi”, është shprehur Fifi.

Ndërsa Meridiani mundohet ta bindë që Graniti nuk është penalizuar prej saj./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  “Ajo Beniada është në gjumë gjithë kohën”/ Fifi nxehet keq me banorët për ushqimin

LEXO EDHE:  Raporti i DASH: Shqipëria, burim dhe vend destinacioni për burra, gra e fëmijë, që i nënshtrohen trafikimit seksual

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Sa njerëz mund të shtyjë drejt varfërisë COVID-19, çfarë thotë raporti i Bankës Botërore

LEXO EDHE:  “Ajo Beniada është në gjumë gjithë kohën”/ Fifi nxehet keq me banorët për ushqimin

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

LEXO EDHE:  “Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE