Connect with Us

Kledi i eleminuari i radhës/ Ndjekësit “masakrojnë”produksionin: E pa drejtë, lojë e juaja

Showbizz

Kledi i eleminuari i radhës/ Ndjekësit “masakrojnë”produksionin: E pa drejtë, lojë e juaja

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother Vip” u eleminua Kledi. Mënjëherë pas eleminimit të tij kanë reaguar ndjekësit të cilët janë shprehur se Kledi nuk e meritonte të dilte dhe se nuk ishte publiku që e nxorri jashtë shtëpisë Kledin por produksioni.

“Padrejtësi me Kledin çun i mirë. Po ne fund vendos ‘Vëllai i Madh’ kush del jo publiku”

Nuk duhet te dilte Kledi kishte plot qe s’meritojnë te rrin aty mendoj se produksioni e largoi” .

Vetë ju e vendosni nuk e largoj publiku Keldin po ju produksioni koti s’kam fjal per ju e leni mbrenda Enxhin triksen benidan e mos te flas per keta dy qe i futet sonte

LEXO EDHE:  FOTOT- Krijohet lidhja e parë e dashurisë në Big Brother?/ Fifi dhe Graniti të vetëm në dhomën e gjumit

Se di un per vete nuk kam parë qe dikush ka votuar per Kledin sepse është nje person qe duhet vlersuar. Edhe marr shembull per edukaten qe ka treguar,  por me duket se vendos produksioni”.

“Produksion i deshtuar vendosnii vet Kledi se meritonte te dilte mbanii llumrat aty mbrenda qe din pin vetem cigare, as se shikoj mee as nuk votoj me”, janë disa prej komenteve.

Kujtojmë se së fundmi Kledi ka qenë shumë i komentuar për faktin se shprehu hapur pëlqimin pët Beatrix, ndërkohë që kishtë një lidhje jashtë shtëpisë./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk mundi të shpëtonte Donaldin”/ Ermal Mamaqi ka diçka për të thënë për Semin: Tani…

Publikuar

-

Nga

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë komentuar shumë për shoqërinë e tyre në Big Brother Vip. Menjëherë pas daljes së Semit nga Big Brother, Donaldi nuk vonoi të hidhte grepat drejt Trixës dhe krijuan një lidhje dashurie.

Semi ishte njëra prej banoreve të cilat nuk e besonte se Donaldi do të krijonte një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE:  Ish-drejtuesi i lartë i Policisë: Fatmir Xhafaj bën show në Elbasan

LEXO EDHE:  Demokratët nuk i falin tradhëtitë Bashës/ Ja pse të shkarkuanNë fakt trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është komentuar edhe nga perosnazhe të tjerë të njohur të showbizit. Ermal Mamaqi ka publikuar një moment të Semi Jaupaj nga ditëlindja e Bora Zemanit, ku këngëtarja shihej duke dredhur një cigare, ndërkohë Ermali në postimin e tij shkruan: Ajo nuk mundi të shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të vjen erë”/ Donaldi tregon “arsyen” pse Einxhel largoi nga krevati Beniadën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Donald Veshaj është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip, për lidhjen me Beatrixën, si dhe për historinë me Bora Zemanin.

Donaldi shpesh bën shaka dhe lojëra me banorët e tjerë, si përshembull, Monikën, Egzonën, apo Beatrixën.

Së fundi ajo që ka rënë “pre” e shakasë së tij ka qenë Beniada. Në një moment, Donaldi i është drejtuar Beniadës se Einxhel e ka “larguar” nga krevati pasi ajo mban erë nga këmbët.

LEXO EDHE:  “Nuk mund ta lija 100 ditë pa mamin”/ Habit këngëtarja shqiptare, tregon pse nuk u bë pjesë e Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Demokratët nuk i falin tradhëtitë Bashës/ Ja pse të shkarkuan

Beniada ka reaguar duke thënë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është tip që edhe kur bën sporte ekstreme nuk djersitet. Ndërsa momenti më qesharak është kur ajo heq bluzën dhe i afrohet Donaldit që t’i marrë erë./ CNA.al

  

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush ia thotë Bora Zemanit fjalët më të bukura?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit. Pak ditë më parë, moderatorja festoi 30 vjetorin e lindjes në një festë të madhe plot me miq e kolegë, personazhe të njohur të ekranit.

Sot në emisionin “Ftesë në 5” janë transmetuar disa momente nga ditëlindja e saj, ku Bora është shprehur se si e ka pritur këtë 30 vjetor.Ajo u shpreh se ndihet shumë e plotësuar dhe e lumtur. Teksa është pyetur për urimin më të bukur që ka marrë për ditëlindje, Bora është shprehur se fjalët më të bukura ia thotë djali i saj, Arbori.

LEXO EDHE:  “Nuk ua kam për borxh”/ Diskutime të forta mes banorëve të Big Brother

LEXO EDHE:  “Nuk mund ta lija 100 ditë pa mamin”/ Habit këngëtarja shqiptare, tregon pse nuk u bë pjesë e Big Brother Vip

Jam shumë e lumtur se përgjatë këtyre viteve kam patur të bëj me njerëz miq që kam bashkëpunuar. Fjalët më të bukura mi thotë Arbori, së fundi më ka gjetur një gjë shumë të bukur që më thotë mami ti je shtëpia ime”, është shprehur Bora./ CNA.al

LEXO TE PLOTE