Connect with Us

“Ka qenë e tmerrshme”/ Alvisa flet pas skandalit në Prime: Familjarët e mi u shokuan

Showbizz

“Ka qenë e tmerrshme”/ Alvisa flet pas skandalit në Prime: Familjarët e mi u shokuan

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, sonte në Përputhen ka rrëfyer se kjo periudhë pas skandalit me ish të dashurin e saj Hysen Ramaj, ka qenë e tmerrshme për të dhe familjen e saj.

Sonte në Prime, Alvisa është shprehur se familjarët e saj kanë qenë të shokuar për gjërat që ndodhën dhe iu është dashur kohë të marrin veten.

“Jam pak më mirë. Ka qenë një periudhë e tmerrshme për mua dhe familjen time. Më është dashur të gjej frocën të gjej veten dhe të qetësoj familjen time. Familjarët e mi kanë qenë të shokuar pais shumë gjëra nuk i dinin. Kanë qenë mbështetja ime. E di që kam bërë gabime“, u shpreh Alvisa.

LEXO EDHE:  “Është e katërta javë që po turpërohemi!” Ardit Gjebrea gati për të ndërprerë emisionin pas problemeve në skenë

E pyetur nëse ka patur kontakte me Hysenin pas skandalit të ndodhur dy javë më parë, Alvisa tha se gjithçka me të është mbyllur dhe nuk kanë pasur asnjë kontakt.

“Jo. Besoj dhe mendoj se gjithçka është e mbyllur. Jam e lumtur që u mbyll përfundimisht”, tha Alvisa./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tani mund të dëgjoni anën time të historisë!”/ Beatrix Ramosaj nxjerr këngën e re, një dedikim për Donaldin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjatë muajve të fundit ka qenë në qendër opinionit publik. Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip ishte më e komuentuara, ndërsa pas daljes u përfol se këngëtarja ishte në gjendje të rënduar psikologjike për shkak të komenteve të kësaj lidhjeje.

Por ka qenë vetë Beatrix ajo që para dy ditësh ka reaguar dhe ka treguar se ka përjetuar një situatë jo të mirë, por falë mbështetjes së familjarëve po përmirësohet.

LEXO EDHE:  Mohuan lidhjen e dashurisë/ Arsimi me dedikim për Antonelën

LEXO EDHE:  “A të mori malli për mua”/ Vijojnë flirtimet mes Adës dhe Edit

Ndërsa sot, Ramosaj ka publikuar një këngë të re me titull “Faj”, me tekst dhe muzikë nga vetë ajo dhe vëllai i saj Alban Ramosaj.Beatrix shkruan krahas postimit në Instagram se “Tani mund të dëgjoni anën time të historisë”, duke lënë të nënkuptuar se kjo këngë është një dedikim për Donaldin./E.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Salsano Rrapi jep lajmin e papritur/ Xhemi Shehu do të rikthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna show

Aktori Salsano Rrapi ka dhënë lajmin se moderatorja Xhemi Shehu do të rikthehet sërish në ekran. I ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, Salsano ka zbuluar se Xhemi do të rikthehet me një program të ri, krah Salsanos por që nuk ka të bëjë me Portokallinë.

Po, Xhemi Shehu do kthehet në Top Channel. Do jetë përkrah meje në një program të ri që s’ka të bëjë me Portokallinë. Është në bashkëpunim me Top Channel, unë jam autor. Xhemi së bashku me mua është moderatore. Regjisor është Altin Basha dhe ky do të jetë një emision i ri në Top Channel”, tha aktori.

LEXO EDHE:  Habit konkurrenti i Përputhen/ “Më pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks”

LEXO EDHE:  Shpërthen në të qeshura në mes të emisionit: Videoja e moderatores është fiksimi i ri i Instagram-it

Kujtojmë se Xhemi Shehu pak kohë më parë njoftoi se kishte marrë vendimin që të largohej nga bota e televizionit, por duket se ajo do të rikthehet sërish me një program të ri / CNA.alXhemi Shehu e thotë publikisht/ “E kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjola e zhgënjyer nga Fifi: Nuk e kuptoj ku i lindi dashuria e madhe për Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Këngëtarja Filloreta Raçi, mbrëmjen e spektaklit të së martës u bë pjesë e Big Brother Vip, ku tregoi mbështetjne e saj për Monikën si dhe këndoi këngën Diell.

Më pas jao takoi të gjithë banorët, duke qëndruar pak më shumë në përqafim me Donaldin se sa me konkurentët e tjerë.Kjo duket se nuk i ka pëlqyer aspak Arjolës, e cila në një bisedë me Einxhel është shprehur se nuk e ka pritur këtë afrimitet të madh të Fifit me Donaldin, pasi në shumë raste kanë qenë të tjerë që i kanë qëndruar pranë në situata të vështira.

LEXO EDHE:  Habit konkurrenti i Përputhen/ “Më pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks”

LEXO EDHE:  Shpërthen në të qeshura në mes të emisionit: Videoja e moderatores është fiksimi i ri i Instagram-it

Një gjë që më bën shumë habi është dashuria e madhe e Fifit kundrejt Donaldit. Fifi ka pasur dikë shumë më afër se ç’ka patur Donaldin. Nëse do Monikën, duhet të mbështesësh Monikën”, ka thene Arjola./A.E- CNA.al

LEXO TE PLOTE