Connect with Us

U kap i zhveshur me një vajzë në dhomë/ Bruno i Përputhen flet pas skandalit

Showbizz

U kap i zhveshur me një vajzë në dhomë/ Bruno i Përputhen flet pas skandalit

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video intime e dy të rinjve që shfaqen të zhveshur në një dhomë.

Menjëherë u aludua se djali në video është Bruno Shemo, konkurrent i Përputhen.

Video menjëherë u bë virale dhe vërshuan komentet e shumta negative ndaj konkurrentit.

Por një ditë më parë, në emisionin Përputhen, pas videos skandaloze, Bruno ka sqaruar se nuk është ai djali që shafqet në video, duke treguar edhe ndryshimet.

Më vjen keq që kanë dalë këto imazhe, edhe për nejrëzit që janë në atë foto, por unë nuk jam sepse unë kam tatuazhin te qafa dhe ai në video nuk e ka fare tatauazh se kam parë foton pa filtra. Nëse tregohet poa filtra duket fare mirë që fytra ime nuik përkon me atë të atij djalit. Edhe krahu, ai ka tatuazh katror te pjesa e krahut”, ka thënë Bruno.

LEXO EDHE:  Video/ Bebe Rexha tregon se çfarë bën para koncertit

Ndërkohë edhe konkurrentët në emision nuk e besojnë që është Bruno në atë video, duke thënë që djali nuk ka asnjë ngjashmëri me të./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që po “thyen” rrjetin

LEXO EDHE:  Luljeta zbulon surprizën/ Ledjana dhe Mevlani dalin çift nga programi?

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Nga puthjet tek të bërit dashuri/ Pajtimi dhe Sara iu përgjigjen pyetjeve pikante

LEXO EDHE:  Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që po “thyen” rrjetin

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  Video-“I Infiltruari”/ Zbuloni se çfarë ndodhte pas kamerave mes aktorëve

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE