LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi i hap zemrën Fifit/ “Shtëpia ku jetoja me Bojken ishte një dhomë e një kuzhinë”

19 Nëntor 2021, 11:01, Lifestyle CNA
Semi i hap zemrën Fifit/ “Shtëpia ku jetoja me Bojken ishte

Këngëtarja Semi Jaupaj ka vendosur t?i hapë zemrën Fifit dhe të rrëfejë detaje nga fëmijëria e saj.

Gjatë bisedës, Semi tregon se motra e saj ishte ajo që bënte punët e shtëpisë duke qenë se ishte më e madhja dhe kujdesej që gjithçka të ishte e pastër.

Ndërsa tregon se pas punës nëna e saj gatuante  gjellën dhe ajo gjente gjithçka gati.

Më pas Semi zbulon se në moshën 13 vjeç është zhvendosur tek tezja e saj pasi vazhdoi shkollën tek Liceu. Edhe atje këngëtarja tha se gjente gati çdo gjë.

Më tej ka zbuluar edhe një detaj shumë të vogël rreth bashkëjetesës me Bojken Lako.

Ajo tregon se shtëpia e tyre ishte e vogël, një dhomë e një kuzhinë.

?Punët ndërkohë i bënte motrase kthehej nga shkolla në orën 13:00, ishte më e madhe se unë.ishin bërë punët. Gjellën e bënte mami kur vinte nga puna në orën 16:00. Unë i gjeja gati të gjitha. 13 vjeç kam jetu te tezja. Dilja, vija i gjeja të gjitha gati. Pastaj me Bokun, shtëpia ishte një dhomë e një kuzhinë?, ka thënë Semi.

Kujtojmë se ajo gjithnjë është kritikuar nga banorët për faktin se nuk angazhohet në punët e shtëpisë. Me rrëfimin që bëri tek Fifi, ajo tregoi se gjithnjë janë kujdesur të tjerët për këtë aspekt ndaj dhe ajo nuk merret me këtë punët e shtëpisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga