Connect with Us

Në pritje të binjakëve/ Genta Ismajli publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

Showbizz

Në pritje të binjakëve/ Genta Ismajli publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

/

Genta Ismajli pak kohë më parë konfirmoi se është në pritje të ëmbël. Surpriza është se këngëtarja është në pritje të binjakëve.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe shkruan se ndihet e bekuar nga Zot.

“Faleminderit Zot, bota e dy binjakëve”, shkruan ajo.

Vetë këngëtarja ende nuk e ka zbuluar gjininë e binjakëve por burime pranë çiftit thonë se këngëtarja është në pritje të një vajze dhe një djali./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nxehet situata në Përputhen/ Mikela ia fut me shuplakë fytyrës Erjonit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Sot në emisionin Përputhen është shfaqur një video që tregon afrimitet të madh mes Ana Lleshit dhe Erionit.

Pati shumë provokime mes tyre dhe kjo ka bërë të ndihet keq Mikelën, e cila me Erionin ka patur shumë takime romantike.

Teksa Erjoni pritej të realizonte takimin 4 minutësh me Anën, pas kësaj skene, Mikela shkon drejt tij dhe i gjuan me shuplakë dhe i hedh mikrofonin në fytyrë.

LEXO EDHE:  Kate Upton e kalon të dielën me të brendshme

LEXO EDHE:  FOTOT-Jasmina Kadriu, bukuroshja dibrane që fiksoi djemtë e PërputhenPas kësaj, Ana i ka kërkuar Erionit t’i shkojë nga pas për të sqaruar marrëdhënien me të.

Ndërkaq Arjan Konomi i është kthyer Anës duke i thënë se kjo sjellje provokoi këtë situatë dhe ishte hipokrite nga ana e saj që i kërkoi Erionit t’i shkonte pas Mikelës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një muaj nga lindja e Marget/ Marina na la pa fjalë me belin e hollë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Bukuroshja është bërë nënë vetëm një e muaj e pak ditë  më parë dhe ajo që ka tërhhequr të gjithë vëmendjne janë linjat e saj perfekte pas lindjes.

Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihen format e saj perfekte. Beli i hollë i ka mahnitur të gjithë ndjekësit të cilët nuk ndalojnë me komplimentat.

LEXO EDHE:  FOTOT-I zhytur në një liqen prej dekadash/ Ky është fshati që po shfaqet sërish në sipërfaqe

LEXO EDHE:  FOTOT-I zhytur në një liqen prej dekadash/ Ky është fshati që po shfaqet sërish në sipërfaqe

Kujtojmë se Marina dhe Geti u bënë prindër të një vajze të cilën e quajnë Marget. Vogëlushje erdhi në jetë në 24 nëntor. / CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas përplasjes në spektakël, Donaldi dhe Beatrix dhurojnë një kërcim sensual

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të fundit mes çiftit Donald-Beatrix pati një përplasje dhe dyshja kaloi në pragun e një ndarje. Pas primet ata diskutuan me njëri-tjetrin për gjërat që i pengojnë dhe çfarë e vë në rrezik marrëdhënien e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Beatrix u shpreh se ndjente një ftohje nga Donaldi dhe se sjellja e tij nuk ishte si ajo në fillim. Madje tha se shpesh ndjehet e privuar të thotë dhe atë që mendon për shkak se nuk dëshiron të bëjë të ndihet keq Donaldi apo ta pengojë në lojën e tij.

LEXO EDHE:  Njihuni me modelen më seksi në botë/ Trupi i saj është një “ëndërr”

LEXO EDHE:  “Bisha amerikane” që çmend fansat me format e saj/ Fotot më shpërthyese të Kylie Jenner

Por pas debateve dhe sqarimeve Trixa dhe Donald kanë vendosur të vazhdojnë sërish me lidhjen e tyre. Ata kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime, madje së fundi kanë dhuruar dhe një kërcim shumë sensual.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE