LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ka mbetur vetëm në zyrë”/ Deputeti kërkon largimin e Bashës: E mban me gajret Gazi i botës

19 Nëntor 2021, 18:39, Politikë CNA

Sfida live mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës tregoi qartë mbështetjen që kanë këta të dy në bazën demokrate. Këtë ka konstatuar deputeti i PD Edmond Spaho, i cili përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se Luli është i vetëm në zyrë dhe po e mban me gajret Gazi i botës.

Spaho i ka kërkuar Bashës që të bëhet një herë të vetmen burrë dhe të largohet nga drejtimi i PD sepse ka humbur mbështetjen e bazës.

?Ja ndryshimi i madh!

Luli i vetmuar ne zyre dhe qe e mban me gajret Gazi i botes.

Ne krahun tjeter anetaret, simpatizantet dhe qytetaret shqiptare qe jane zjarri i Foltores.

Behu nje here te vetme burre dhe jep doreheqje, ke humbur mbeshtetjen, nuk e mban dot karriken?, shkruan Spaho./CNA.al

Lajmet e fundit nga