Connect with Us

“Hiqmu qafe”/ Plas keq mes Sarës dhe Dj Pm, debatojnë me zë të lartë

Showbizz

“Hiqmu qafe”/ Plas keq mes Sarës dhe Dj Pm, debatojnë me zë të lartë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sara dhe Dj Pm janë përfolur në mediat rozë si një nga çiftet e mundshme brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Por vetë Sara dhe Dj Pm kanë pranuar se nuk ka shkëndijë mes tyre dhe po e shohin njëri-tjetrin më shumë si shokë.

Por së fundi Sara dhe Dj Pm kanë bërë në debat shumë të ashpër me njëri-tjetrin.

Teksa flisnin për nominimet, Sara ka shpërthyer drejt Pm, që të mos e quajë më fëmijë, madje ka ngritur dhe zërin.

LEXO EDHE:  “Na e shpifën”/ Ndjekësit 'shpërthejnë' kundër Donaldit dhe Beatrix: Mosmirënjohës, të degjeneruar

Nga ana tjetër edhe Pm ka folur me tone të larta duke i kërkuar që ta lërë të qetë dhe t’i hiqet qafe./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Banorja e Big Brother rrëqeth me rrëfimin e saj/ “Më kanë plagosur babin tre herë pas koke”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xheisara, një nga banoret më të reja të Big Brother Vip, teksa ka biuseduar me Arjolën ka treguar një hsitori shumë tronditëse të familjes së saj.

Ajo ka rrëfyer se babai i saj në moshën 25 vjeçare është plagosur tre herë pas koke dhe ka qëndruar për një vit në reanimacion.

Në moshën 25 vjeçare, tim atë ma plagosin tre herë pas koke, pa dashje edhe më çojnë në spital dhe për nje vit ka qenë në reanimacion, ka qenë në gjendje kome”, ka thënë Xheisara./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Mesazhet nga jashtë në Big Brother Vip/ Sara merr surprizën nga fansat

LEXO EDHE:  “Na e shpifën”/ Ndjekësit 'shpërthejnë' kundër Donaldit dhe Beatrix: Mosmirënjohës, të degjeneruar 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas shuplakës/ E përplotur Mikela shpërthen ndaj Erionit: Më përdore

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Të gjithë menduan se shumë shpejt Erioni dhe Mikela do të ishin çifti i dytë që do të krijohej pas Alvisës dhe Bashkimit, por nuk ka ndodhur kështu pasi mes tyre është futur Ana.

Pas shuplakës, Mikela dhe Erioni janë përballur në Prime Përputhen, ku ajo mes lotësh i është drejtuar Erionit duke e akuzuar se e ka përdorur.“I arrite qëllimet e tua shumë mirë, hyre në këtë program, gjete Mikelën, përdore taktikat e tua, arrtiëm deri në pikën që gati të jap deklaratën për ty, më ke përdorur. Nëse kam pëlqyer dikë relaisht ke qenë vetëm ti, po nuk e meritove.

Më prek fakti që si e kam lejuar të arrinin gjërat deri në këtë pikë dhe se kam kuptuar dhe e lashë veten të lirë”, ka thënë Mikela në Përputhen Prime në përballjen me Erionin./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donald dhe Beatrix në mision/ Egzona përlotet pas skenave të xhelozisë së këngëtares

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mbrëmjen e kaluar, Donald dhe Beatrix kanë qenë në një mision me njëri-tjetrin pa qenë në dijeni.

Beatrix ka luajtur rolin e një të dashure xheloze dhe si një person me luhatje humori ndërsa Donaldi ka patur rolin për t’i dalë kundër këngëtares.

Por ajo që e ka përjetuar shumë keq këtë skenë ka qenë Egzona, e cila gjatë misionit ka qenë në shënjestër të Beatrix.

Beatrix u mundua të bënte të tjerët të besonin se ishte xheloze për Egzonën dhe se ajo pëlqente Donaldin ndaj dhe shpesh ka folru për të.

Egzona nuk i ka pritur aspak mirë këto skena dhe ironitë e Beatrixës dhe është përlotur, madje ka kërkuar që të largohet nga shtëpia.

LEXO EDHE:  Einxhel nuk pranon të postojë në kohë reale/ Arsyeja është e frikshme

LEXO EDHE:  “Na e shpifën”/ Ndjekësit 'shpërthejnë' kundër Donaldit dhe Beatrix: Mosmirënjohës, të degjeneruar

Më pas Beatrix ka lexuar zarfin e bardhë nga Vëllai i madh që tregon se dyshja kanë qenë në mision, dhe nëse të dy e kanë luajtur mirë rolin do të fitojnë një shpërblim.Egzona nuk e ka pritur mirë këtë dhe është larguar menjëherë në dhomën e gjumit, ndërsa Trixa i kërkon falje./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE