Connect with Us

VIDEO- Skena të nxehta me bashkëshortin/ Këngëtarja shqiptare në një festë gjigande për ditëlindje

Showbizz

VIDEO- Skena të nxehta me bashkëshortin/ Këngëtarja shqiptare në një festë gjigande për ditëlindje

Publikuar

-

/
cna lajm show

Rezarta Shkurta ka festuar ditëlindjen e 35 dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha ka organizuar një festë të madhe për të.

Rezarta ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagarm ka duken disa nga momentet e festës.

Dyshja shafqen në momente shumë romantike dhe intime me njëri tjetrit ku nuk mungojne përqfimet dhe puthjet.

LEXO EDHE:  I publikoi videon e skandalit/ Vokshi i sulet Taulant Ballës

“35 më gjeti me zemrën plot”, shkruan këngëtarja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Kujtojmë se çifti bashkëjetojnë më njëri-tjetrin për shumë kohë dhe kanë edhe një vajzë të quajtur Hera./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet për lidhjen e Einxhel dhe Dagz: I shkreti, është…

Publikuar

-

Nga

cna show lajme

Stresi është një nga reperët, që gjithnjë me deklaratat që bën në intervista të ndryshme tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Duket se ende nuk është “shuar” konflikti apo përplasja që ka patur me moderatoren Einxhel Shkira, muaj më parë, ku u përdor një gjuhë shumë e ashpër në rrjetet sociale.

I ftuar së fundi, në një intervistë në “Stay tuned në MCN”, Stresi është shprehur se Einxhel nuk ka aspak lidhje me të qënit personazh “VIP”. Sipas reperit ajo është një egoiste, naive dhe nuk është aspak shembull për tu ndjekur.

Ai ka komentuar dhe lidhjen e saj me Dagz, duke thënë “i shkreti, është thjesht një peshk i madh”

LEXO EDHE:  Bën xhiron e rrjetit video e cila Demet Ozdemir nuk do të donte të bëhej kurrë publike

LEXO EDHE:  I publikoi videon e skandalit/ Vokshi i sulet Taulant BallësAjo vajzë, s’ka lidhje me Vip, ka nejt gjtihë kohën diskove, darkave. Është naive egoiste dhe nuk është fare shembull për tu ndjekur, sepse janë vajza të rritura, kanë prindër jashtë, Big Brother i ka bo puthu me njërin….I shkreti ai. Ai është si peshk, si peshk i madh” ,u shpreh reperi.

Ndërkaq, Stresi ka dhënë dhe mendimin e tij përsa i përket pyetjes që të gjithë e kanë për momentin, se kush do ta fitojë këtë Big Brother.

Unë mendoj se do ta fitoj Iliri, është edhe Donaldi, do ndahet mes Ilirit dhe Donaldit”, tha Stresi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i mjaftuan Mikela dhe Ana/ Rrushja futet mes trekëndëshit të dashurisë, ja çfarë thotë për Erionin

Publikuar

-

Nga

cna show

Erioni është një nga konkurentët më të përfolur të Përputhen, për shkak të trekëndëshit që ka krijuar në program.

Ku më në fund dukej se do të dilte çift me Mikelën, Erioni shfaqi interes për të njohur edhe një tjetër konkurente, Ana Lleshin.

Por duket se pas Anës, Erioni ka kuriozitet të njohë edhe një vajzë tjetër, Rrushen, me të cilën ka patur flirte dhe provokime vite më parë.

Në Përputhen Prime u transmetuan disa pamje ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

E pyetur nga moderatorja, Rrushja tha se ka filluar të ketë një pëlqim për Erionin dhe mënyrën e tij të komunikimit. Konkurentja shprehu se ka dëshirë të realizojë një takim me të.Nuk kam patur as fillim dhe as fund me Erjonin. Tani që e njoh më mirë, më pëlqen shumë e folura e tij, sjellja e tij. Ndoshta e kam ofenduar padashje sepse ka agravuar situata. Më pëlqejnë shumë fjalët e tij në backstage. Do të kisha dëshirë të bëja një takim me Erjonin për të parë nëse do të kisha fillim ose fund me të.

LEXO EDHE:  Arben Ristani: Video ne QSUT, “rilinden” spitalet

LEXO EDHE:  Video- Rama tregon profecinë e Gjergj Lucës

Pas kësaj deklarate nga ana e Rrushes, edhe Erioni ka pranuar se do të ketë një takim me të.

“Unë e kam thënë që në fillim që para shumë vitesh kemi pasur flirtime dhe provokime të shumta. Do të ishte bukur të kishim një takim për të parë nëse do të kemi kimi”, u shpreh ai.

Ndërkaq pas pamjeve dhe dëshirës së dyshes, Ana Lleshi ka reaguar me ironi duke thënë se mezi po e pret të shohë takimin e Rrushes dhe Erionit.

“I shikojnë gjërat ndryshe se janë të rritur tani. Mezi po pres të shikoj takimin e tyre”, ka thënë Ana./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga fotot nudo, tek puna në televizion/ Pse Beniada Nishani prezantohet në publik me mbiemër tjetër

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një nga vajzat më energjike dhe lozonjare në shtëpinë e Big Brother Vip është Beniada Nishani. Çapkëne dhe pa komplekse, me një shqipe karakteristike të folur nga ana e saj, Beniada ka marrë gjithmonë pëlqimin e publikut shqiptar.

Për vendin tonë, Beniada u bë e njohur rreth katër vite më parë, kohë kur ishte imazh i “Playboy” në Portugali dhe kur pozoi nudo për GQ në Itali.

Por kush është Beniada dhe si ka qenë jeta e saj ndër vite?

Ajo ka lindur në Durrës më në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali. Beniada njihet jo vetëm si fotomodele, por edhe si personazh televiziv në programin investigativ “Le Iene” të Mediaset.

“Shumë persona kuriozohen për origjinën time, duke u nisur nga mbiemri Nishani. Unë jam mbesa e Presidentit Bujar Nishani, që është kushëriri i tim eti, dhe bashkë ata janë si vëllezër.

Por në karrierën time në Itali, përveç mbiemrit Nishani, kam vendosur të prezantohem me emrin e artit, Beniada Jakic (mbiemri i nënës sime)”, ka treguar ajo dikur për revistën “Story”.

Mirëpo, duket se që të arrijë deri këtu fama e saj nuk ka qenë kaq e lehtë, pasi bukuroshes i është dashur të sakrifikojë shumë.

Në një bisedë që ka pasur me Sarën në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ajo ka zbuluar se për tre vite ka paguar 700 euro për një dhomë të vogël me qira në Milano. Edhe pse ishin shumë para, ajo nuk hoqi dorë nga ëndrra për të jetuar në këtë vend që e pëlqente shumë.

LEXO EDHE:  Video-Skandali me “Oledro hot”/ Si i fshihet data e skadencës

LEXO EDHE:  VIDEO - "Një thumb larg"/ Çfarë mesazhi po jep TahiriNishani tha se ia ka dalë e vetme, sepse babai i saj vendosi të mos e ndihmonte me të ardhura, ngaqë nuk donte që ajo të shkëputej nga shtëpia dhe të jetonte vetëm.

Sa i përket dashurisë, Beniada ka treguar se ka qenë e fejuar me një futbollist nga mosha 16-vjeçe deri në atë 23 vjeçare.

“Ishte i fokusuar vetëm te futbolli dhe mua më mërzitej jeta me të. Pas një lidhjeje 7-vjeçare erdhi një moment që nuk e duroja dot më as kur më puthte”, duke rrëfyer se kështu ajo i dha fund fejesës me të.

Beniada madje ka treguar edhe rastin e një futbollisti, por pa përmendur emër, që e ngacmonte edhe pse ishte i martuar.

“Gjithë vajzat i shkonin nga mbrapa, mundoheshin të afroheshin me një justifikim. Ai fliste më shumë me shoqen time, ata ishin moshatar, pastaj donte të me fliste dhe mua, por unë i përgjigjesha shumë shkurt.

E shikoja që ai nuk po m’i ndante sytë. E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte ne darkë me dikë tjetër. Më pas më gjeti dhe Instagramin”, u shpreh ajo./E.K-CNA.al

 

LEXO TE PLOTE