Connect with Us

Nga droga te hatërmbetja me Noizyn/ Rrëfehet Bojken Lako

Showbizz

Nga droga te hatërmbetja me Noizyn/ Rrëfehet Bojken Lako

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bojken Lako ka folur për herë të parë për hatërmbejtjen e tij me Noizyn si dhe përdorimin e drogës.

I ftuar në emisionin Pikë, me Adela Osmanin, i pyetur pse e nisi drogën dhe kur hoqi dorë prej saj, Bojken u shpreh se kjo është një temë shumë delikate që do trajtuar me shumë kujdes dhe nuk mjafton të përgjigjesh thjesht.

Kjo temë nuk është për një përgjigje shumë të shpejtë, sepes është problem shumë delikat”, ka thënë Lako.

LEXO EDHE:  Fjoralba Ponari prezantuese e “Portokallisë”/ Xhemi Shehu ka dy fjalë për moderatoren

Ndërsa ka treguar se ka patur hatërmbetje me reperin Noizy.

Noizyn e njoh shumë mirë. Kemi patur momente që kemi patur disa hatërmbejtje të vogla. Më vjen mirë se Noizy ka bërë shumë përpara dhe rrugëtimin e tij e kam parë me sytë e mi. Gjatë kohëve të fundit kam patur një kontakt pas një shkëputje të gjatë. Por me të thënë të drejtën muzikën e tij nuk e kam dëgjuar ndaj nuk e njoh”, ka thënë Bojken. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.



Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  GJKKO i sekuestroi pasurinë/ Kush është Kelmend Balili dhe lidhjet me LSI

LEXO EDHE:  FOTOT/ Sërish sherr me Encën? Ja postimi pikant i Noizyt

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “Jam më e padashuruar se asnjëherë”/ Ronela Hajati i jep fund lidhjes me Young Zerkën

LEXO EDHE:  Sëmundja e rëndë që po shkakton marihuana

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

 



 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  GJKKO i sekuestroi pasurinë/ Kush është Kelmend Balili dhe lidhjet me LSI

LEXO EDHE:  "Nuk ishte dashuri me shikim të parë"/ Jasmina dedikim Andit

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

 



 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE