FOTOT-Artisti transformon qoshet e braktisura të rrugëve me piktura mahnitëse 3D

18 Nëntor 2021, 12:30, Kuriozitete CNA
FOTOT-Artisti transformon qoshet e braktisura të rrugëve me piktura

Artisti francez Scaf Oner krijon vepra artistike 3D  duke iu dhënë një ?frymë? të re ndërtesave të braktisura dhe qosheve të rrugëve.

Shumica e pikturave të tij mahnitëse 3D janë kafshët, por luhet me perceptimin e objekteve të pajetë.

Pikturat e tij murale 3D do t?iu mahnisin dhe mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga