Connect with Us

“Është konkurente e fortë”/ Banorja që po ‘frikëson’ Monikën dhe Fifin

Showbizz

“Është konkurente e fortë”/ Banorja që po ‘frikëson’ Monikën dhe Fifin

Publikuar

-

/
cna lajm show

Me kalimin e ditëve loja brenda “Big Brother Vip” sa vjen edhe bëhet me dinamike, duke qenë se edhe nata e finales është shumë afër.

Bazuar në nominimet dhe banorët më të preferuar nga ana e publikut, konkurentët kanë krijuar një ide se kush është banori që mund të ketë më shumë propabilitet për të fituar.

LEXO EDHE:  Zbulohet tradhtia e Benardit ndaj Xhenit/Çfarë ka ndodhur me çiftin?

Kjo ka qenë edhe objekti i bisedës mes Fifit dhe Monikës.

Ato kanë treguar se po i frikësohen Arjolës sepse e konsiderojnë si një lojtoare shumë të fortë.

Më tej, Fifi u shpreh se i ka ngelur hatri me Arjolën sepse vepron duke llogaritur çdo veprim./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mes Ilirit dhe Eltionit ka patur një debat shumë të fortë. Eltioni ka krijuar debate duke i kujtuar Ilirit se 11 vite më parë  nuk e ka pranuar në një audicion në Itali.

Inatet e vjetra, kanë bërë që Eltioni dhe Iliri të shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit me ofendime.

Sonte në spektakël, opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar këtë sjellje të Eltionit shumë i revoltuar. Ai shprehet se Eltioni ka hyrë me këtë qëllim në Big Brother për t’i kujtuar Ilirit pse nuk e ka pranuar në audicion, duke u përpjekur të nënkuptojë që Iliri nuk i ndihmon shqiptarët.

LEXO EDHE:  “Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  “Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”Ai deri sa të dalë këtë muhabet ka. Ai s’ka ardh për të hyrë në Big Brother, ai ka hyr për të pyetur  pse nuk e ka marrë ai në audicion. E ke thënë gjithë ditën që në orën 7 që të kam parë unë.

Ka patur 300 njerëz në audicion.Nuk të beson njeri. Është një histori që ka ndodhur 11 vite më parë.

Ka dashur t’i prishë imazhin që gjasme t’i nuk ndihmon shqiptarët. Është shumë e rëndë. Nuk ka çfarë të humbë, ai i humbur është”, shprehet Arbri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E bëjmë treshe”/ Iliri flet pas përplasjes me Monikën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Sonte në spektakël, është diskutuar edhe një herë përplasja e Ilirit me Monikën.

Në puntatën e kaluar, u shfaq një bisedë e Ilirit më Tanin, ku Iliri ka bërë një koment mjaft të rëndë për Monikën, në javën që banorët duhet të kujdeseshin për kafshët.

Kena me shkly dhe Nikën. Ti hapja këmbët unë e mjel. E bëjmë treshe”, ka thënë Iliri, i cili e ka konsideruar këtë si një shaka, pasi i kishte vendosur dhisë emrin Nika .Kjo situatë është komentuar edhe mbrëmjen e sotme nga dy protagonistët.

Nuk kam ndonjë koment për të bërë. Nuk ka qenë me Monikën, sidomos shprehja për mjeljen. Unë jam shumë i qetë me atë që kam thënë dhe mendoj dhe performuar. Nuk do ta bëja kurrë një shaka të tillë me një person e sidomos me një femër”, tha Iliri.

LEXO EDHE:  “Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?

LEXO EDHE:  Çifti i parë në “Big Brother”/ Beniada e thotë hapur

Unë dua shumë që kjo të mbyllet dhe në momentin që Iliri meqë ka zënë kokën e gocës dua të besoj. Në momentet që cdo njeri zë be fëmëijn jam nënë e kuptoj dhe mbyllet gjithçka”, ka thënë Monika./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk mundi të shpëtonte Donaldin”/ Ermal Mamaqi ka diçka për të thënë për Semin: Tani…

Publikuar

-

Nga

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë komentuar shumë për shoqërinë e tyre në Big Brother Vip. Menjëherë pas daljes së Semit nga Big Brother, Donaldi nuk vonoi të hidhte grepat drejt Trixës dhe krijuan një lidhje dashurie.

Semi ishte njëra prej banoreve të cilat nuk e besonte se Donaldi do të krijonte një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE:  “Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?

LEXO EDHE:  Lidhja e dashurisë e Sarës dhe Pajtimit/ Flet blogerja: Babai im nuk donteNë fakt trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është komentuar edhe nga perosnazhe të tjerë të njohur të showbizit. Ermal Mamaqi ka publikuar një moment të Semi Jaupaj nga ditëlindja e Bora Zemanit, ku këngëtarja shihej duke dredhur një cigare, ndërkohë Ermali në postimin e tij shkruan: Ajo nuk mundi të shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE